Anasayfa » Mirror for Sharp TV 3.7.2 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Mirror for Sharp TV 3.7.2 MacOS


Hakkında

Mac'i Sharp TV'ye Ekran Yansıtma. MacOS cihazınızdan TV'ye 5 dakikadan kısa sürede yayınlayın. AirBeamTV ayna uygulamalarıyla videoları ve fotoğrafları kablosuz olarak görüntüleyin.
Özellikleri

Mac'inizi Bugün Sharp TV'ye Bağlayın! Mac'ten Sharp Smart TV'ye yansıtma mı arıyorsunuz? Gösterileri, filmleri ve videoları büyük ekranda izlemek için Apple TV veya AirPlay gibi pahalı donanımlara ihtiyacınız yok. AirBeamTV'nin “Sharp TV için Ayna” gibi Ekran Yansıtma uygulamaları, MacBook uygulamalarınızı ve videonuzu kablosuz olarak Sharp Roku TV'nizde görüntüler, ekstra ekipman gerekmez. Mac'inizi Büyük Ekranda İzleyin MacBook Pro veya MacBook Air'inizden şovları veya videoları zaten izleyebilirsiniz. Ama neden küçük ekranla yetinelim? "Mirror for Sharp TV" uygulamasıyla Mac'inizi Sharp Smart TV'ye yansıtmak mümkündür. Dizüstü bilgisayarınızın ekranını kablosuz olarak televizyonunuza yansıtın. En yüksek kalitede görüntüleme için, AirBeamTV'nin “Sharp TV için Ayna”, Mac'inizi Sharp Roku TV ve Sharp Android TV modelleri de dahil olmak üzere Sharp TV'lere yayınlamak için gelişmiş bir Ekran Yansıtma uygulaması olarak öne çıkıyor. Uygulamayı MacBook'unuza indirin ve "Yansıtmayı Başlatın". Mac Ekranını TV'ye Yayınla AirBeamTV ile Mac'inizi anında Sharp Aquos TV'lere yansıtın. Artık herkes büyük ekranda şovları ve filmleri izleyebilir! Mirror for Sharp TV uygulamasını indirin ve ardından Mac ekranınızı anında TV'nizde yayınlayın. Donanım veya AirPlay'e ihtiyaç duymadan ekranınız televizyonunuzda "canlı" görünecektir. Film ve Video Akışı Tüm favori filmlerinizi ve videolarınızı Sharp TV'nizde izleyin. AirBeamTV, Hulu, YouTube ve Netflix gibi popüler akış platformlarıyla çalışır, böylece videoları, şovları ve filmleri tek bir tıklamayla Sharp TV'nizden izleyebilirsiniz. Uygulamayı MacBook'unuza indirin, "Yansıtmayı Başlat"a tıklayın ve dizüstü bilgisayarınızın ekranı TV'nizde yüksek çözünürlüklü olarak görüntülenecektir. Sunumları TV'de Göster Mac'inizin ekran görüntüsünü kablosuz olarak Sharp TV'ye aktararak sunumları yayınlayabilirsiniz. İş sunumlarını paylaşın veya arkadaşlarınıza ve ailenize son tatilinizin bir fotoğraf slayt gösterisini gösterin. Mac için Ekran Yansıtma, Zoom toplantılarını ve konferans görüşmelerini de yayınlar, böylece odadaki herkes katılabilir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

14 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.