Ses Düzenleme

Algoriddim Neural Mix Pro 1.0 Mac


Hakkında

Yapımcılar, DJ’ler ve müzisyenler için yapay zeka destekli müzik çalar ve düzenleyici olan Neural Mix ™ Pro’ya hoş geldiniz. Birden çok Apple Tasarım Ödülü sahibi Algoriddim tarafından yaratılan Neural Mix ™ Pro, herhangi bir şarkının vuruşlarını, enstrümanlarını ve vokallerini izole etmek için sezgisel bir arayüz sağlar.

Vokalleri, vurmalı veya harmonik parçaları gerçek zamanlı olarak kaldırırken, vuruş hassasiyetinde döngüler oluşturabilir, tempoyu değiştirebilir ve bir şarkının anahtarını transpoze edebilirsiniz. Gelişmiş çevrimdışı dışa aktarma, en sevdiğiniz DJ veya müzik prodüksiyon yazılımınızda kullanmak için acappellas ve enstrümanları bozulmamış ses kalitesinde çıkarmanıza olanak tanır.

İster bir profesyonel olun, ister sadece müzikle çalmayı seven biri olun, Neural Mix ™ Pro, yaratıcı iş akışınız için benzersiz bir araç sağlayarak şarkıları orijinal bileşenlerine dönüştürmenize olanak tanır.

Müzik Kaynağı Ayırma
AI Müzik Çalar
Çevrimdışı Dışa Aktarma
Döngü Düzenleyicisi
Müzik Tarayıcısı

MacOS için tasarlandı
– Gelişmiş makine öğrenimi için Core ML
– Çok çekirdekli analiz ve dışa aktarma
– Touch Bar desteği
– Çoklu dokunmatik izleme paneli kontrolü
– VoiceOver aracılığıyla erişilebilirlik

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit

İndirme Linkleri

Turbobit

71 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.