Ses Düzenleme

Arturia Modulation FX Bundle v2020.8 MacOS


Hakkında

Analog Sound In Motion
Ele geçirilmesi zor analog klasiklere dayanan temel modülasyon efektlerinin canlı üçlüsü. Mix’inizi çarpıcı analog koro, zengin çok modlu flanger ve dönen çift fazörle yıkayın – rüya gibi dokular sizi bekliyor.

Modulation FX Aslında Kullanacaksınız
Karışımınızı karşı konulamaz ve anında tanınabilir efektler ile renklendirin. Bunlar sıradan modülasyon eklentileri değildir; bunlar, donanım öncüllerinin her ton nüansını yakalamak için titizlikle tasarlanmış, zamana göre test edilmiş klasiklerin devre doğru emülasyonlarıdır.

Sürekli değişen, sürekli ilham veren
Modülasyonu, varış noktası olmayan bir yolculuk olarak görüyoruz. Kuru bir sinyalle başlıyorsunuz. Efekti açarsınız ve ilk adımınızı atarsınız. Yolculuk, ilginç ve baştan çıkarıcı şekillerde değişiyor, dönüyor ve dönüyor. Efekti kapattığınızda, başladığınız yere geri dönersiniz – yolculuğa baştan başlamaya hazırsınız.

Şunlar dahil: Chorus DIMENSION-D v1.0.0.2146
Flanger BL-20 v1.0.0.2146
Phaser BI-TRON v1.0.0.2146

Yama, PitchShifter çalışmasına dayanmaktadır! LoS’un
keyfini çıkarın

İndirme Linkleri

Turbobit

539 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.