Anasayfa » Allegorithmic Substance Painter 2019.1.0.3020 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Allegorithmic Substance Painter 2019.1.0.3020 Mac


Hakkında

Fırçanızı seçin, bir malzeme seçin, gerekirse değiştirin ve sonra boyayın! Her darbede, tüm kanallar aynı anda uygulanır, gerçek zamanlı olarak, her harita 4K çözünürlüktedir, bu yüzden orada daha etkileşimli 3D Pintor olur. Antialiasing, renk düzeltme, DOF, göz kamaştırıcı, çiçeklenme ve daha pek çok şey ekleyen en iyi optik efekt teknolojisini (Silicon Studio Yebis 2) kullanarak çekimler oluşturun. Kendi özel gölgelendiricilerinizi içe aktarın ve boyamak için kendi kanallarını oluşturun. PBR (Fiziksel Esaslı) standardı olarak önceden oluşturulmuş gölgelendiricileri veya hatta toon gölgelendirici ve gölgelendirici pikselli gibi sunduğumuz fotogerçekçi olmayan gölgelendiricilerden birini bile kullanabilirsiniz. Kir at, ateş et, hatta nesneye yağmur yağdır ve gerçek zamanlı olarak gelişen gerçekçi hava etkilerini gör! Herhangi bir malzeme fırça parçacıkları ile boyanabilir ve bunlar sonsuz sayıda varyasyona ayarlanabilir. İleri düzey kullanıcılar, Popcorn FX tarafından sağlanan editörü kullanarak kendi parçacıklarını da yaratabilirler. Akıllı malzemeler, katman yapılandırmasını kafesin herhangi bir yerinde çoğaltan ön ayar katmanlarıdır. Varlığınızdaki tutarlılığı korumak hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı!
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.06 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.