Anasayfa » Amnesia A Machine for Pigs 1.0.3 MacOS
Aksiyon - Macera

Amnesia A Machine for Pigs 1.0.3 MacOS


Hakkında

Bu dünya bir Makinedir. Domuzlar için bir makine. Sadece Domuzların katledilmesi için uygundur. Amnesia'nın yaratıcılarından: The Dark Descent ve Dear Esther, sizi açgözlülüğün, gücün ve deliliğin derinliklerine sürükleyecek yeni bir birinci şahıs korku oyunu geliyor. Burnunu kaburgalarınıza gömecek ve kalbinizi yiyecektir. Yıl 1899 Zengin sanayici Oswald Mandus yatağında uyanır, ateşle boğuşur ve karanlık ve cehennem motorunun rüyalarına musallat olur. Meksika'ya yapılan feci bir keşif gezisinin vizyonları tarafından işkence gören, endüstriyel bir ütopyanın başarısız hayallerinden kopan, suçluluk ve tropikal hastalıklarla harap olmuş bir kabusa dönüşür. Ev sessiz, altındaki yer bir cehennem makinesinin iradesine göre titriyor: tek bildiği, çocuklarının büyük bir tehlike altında olduğu ve onları kurtarmak ona kalmış.
Özellikleri

  • Köklerine sadık kalarak Amnezi dünyasına taze ve yeni bir yaklaşım.
  • Bir video oyununda şimdiye kadar anlatılan en karanlık, en korkunç hikaye.
  • Ödüllü besteci Jessica Curry'den çarpıcı film müziği.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.7.5 - 10.15 İşlemci türleri ve hızı: Intel 64-bit RAM minimum: 2 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.49 GB .zip






Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.