Anasayfa » AnyTrans for iOS 8.9.2 (20211116) MacOS
Mobil Yönetimi

AnyTrans for iOS 8.9.2 (20211116) MacOS


Hakkında

AnyTrans tam bir iOS içerik yöneticisi yazılımıdır. Müzik, videolar, fotoğraflar, mesajlar, kitaplar, Safari geçmişi, sesli notlar vb. Dahil tüm iOS verileri ve dosyaları üzerinde hem kontrol hem de özgürlük sağlar. İçeriğin bir iPhone, iPad, iPod veya iTunes yedeklemesinde ya da hatta olmasına bakılmaksızın iCloud'dan.
Özellikleri

AnyTrans, kod çözmeyi ve videoları anında iPhone dostu formatta optimize etmeyi destekleyen tek çözümdür, böylece kullanıcılar her Retina ekranında herhangi bir videoyu mümkün olan en iyi kalitede izleyebilirler. AnyTrans, iOS içeriğini yalnızca bir iDevice üzerinde değil, aynı zamanda iTunes arşivine, iTunes Backup ve iCloud'a kaydedilen veri ve dosyalar üzerinde kontrol altına alma konusunda yeni bir eğilim sağlar. AnyTrans, kullanıcılara iPhone, iPad'den bilgisayara, iTunes'a veya başka bir iDevice'ye ilişkili verilerle birlikte uygulamaları yüklemek / kaldırmak, uygulamaları yedeklemek ve klonlamak için çok yönlü seçenekler sunan ilk iOS yöneticisi yazılımıdır. En kapsamlı - günlük hayatta kullanılan hemen hemen her şeyi kapsayan AnyTrans ayrıca, mesajlar (içerideki görüntüler ve ses dosyaları dahil), notlar, Safari yer imi ve tarih gibi kişisel bilgileri gerektiğinde herhangi bir biçimde kopyalamak ve yedeklemek için de çalışır. En yetenekli - iOS dosya sistemine tam erişim ve en yüksek önceliğe izin veren AnyTrans, kullanıcılara yeni bir “düşündüğünüzden daha güçlü olduğunuzu” gösteren yeni bir iOS yöneticisi yazılımıdır.
Sistem Gereksinimleri

Intel OS X 10.9 veya üstü iTunes 10 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

181 MB .dmg


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.