Araçlar- Çeşitli

Apeaksoft Screen Recorder 2.1.30 Mac İndir


Hakkında

Apeaksoft Ekran Kaydedici, Mac bilgisayarınızda herhangi bir videoyu/sesi kaydetmek ve ekranı yakalamak için profesyonel bir araçtır. Bu mükemmel video ekranı kayıt yazılımı, bilgisayarınızda kolayca çevrimiçi filmler ve radyo almanıza, oyunlar kaydetmenize, video eğitimleri hazırlamanıza, web kamerası videoları yakalamanıza, ekran görüntüsü almanıza vb. yardımcı olabilir. Ayrıca, kaydınıza bir metin kutusu, ok, vurgulama ve daha fazlasıyla açıklama ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu güçlü Ekran Kaydedici, tercih ettiğiniz ayarları önceden yapmanızı sağlar ve bir dahaki sefere bu ayarları kullanarak video kaydedebilirsiniz. Aynı talepte kaydedecek çok sayıda ekran etkinliğiniz varsa, bu oldukça kullanışlıdır. Ekran Kaydedici, kilit penceresini de kaydetmenizi sağlar.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü (Apple M1 uyumlu)

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

33 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.