Anasayfa » Arturia Synthi V v1.1.1.3431 Mac
Ses Düzenleme

Arturia Synthi V v1.1.1.3431 Mac


Hakkında

Arturia Synthi V v1.1.1.3431 İngiliz Gümüş Makinesi. Synthi V, ortaya çıkan elektronik müzik dünyasına ilham vermek için 70'lerin Londra'sından çıkan eşsiz analog sentezin ruhunu tamamen kapsıyor ve bugün dünyanıza ilham verecek yeni süper güçleri var.
Müziğiniz farklı türden bir synth sound için yalvarıyor. Synthi V'den başka bir şeye bakmayın Synthi V, EMS'nin efsanevi 3 osilatör analog sentezlerinin tüm deneysel heyecanını getiriyor - şimdi tamamen modern geliştirmelerle doludur. Olağandışı kurşun ve bas seslerin ötesine geçin, güzelden tuhaf ve aralarındaki her şeye kadar ses manzaraları ve bilim kurgu efektleri oluşturun. Synthi V, senin içindeki synth sihirbazını ortaya çıkaracak. Hangi yeni sesleri anlatacaksınız?
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

567 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.