Anasayfa » iZotope RX 7 Advanced v7.0.1 MacOS
Ses Düzenleme

iZotope RX 7 Advanced v7.0.1 MacOS


Hakkında

iZotope RX 7 Advanced v7.0.1 Ses Onarımında Endüstri Standardı Üretim sonrası profesyonellerinin zorlu ihtiyaçları için özel olarak tasarlanan RX 7 Advanced, makine öğrenmesiyle güçlendirilmiş yepyeni işlemleri, güçlü AudioSuite araçlarını ve 7.1.2'ye kadar çok kanallı desteği sunar.
Amaçlanan performansı geri kazanın Yeni Dialogue Contour modülüyle, post prodüksiyondaki bir performansı kurtarmak veya iyileştirmek için diyaloğun tonunu yeniden şekillendirebilirsiniz. Dialogue Contour, konuşmaya göre düzenlenmiş ve klipteki diyaloğun geri kalanıyla doğru şekilde eşleşmeyebilecek veya akamayabilecek bir diyalog ifadesi içindeki kelimelerin çarpışmasını ayarlamak için tasarlanmış adım düzeltme işlemine sahiptir. Doğal olarak güçlü cümleleri kolayca birleştirin veya ifadeleri sorulara dönüştürün! Yeni eklentiler, yeni iş akışları Zaman her şeydir ve geri kazanmanıza yardımcı olmak için RX 7 Advanced'e daha da fazla AudioSuite eklentisi ekledik. Kullanıcıların favorileri olan Dialog Isolate ve De-rustle artık Pro Tools AudioSuite'te de mevcut ve size ses onarımı iş akışınızda daha fazla esneklik sunuyor. Ayrıca, RX 7 Advanced, 7.1.2 Dolby Atmos'a kadar çok kanallı sesi onarmanıza olanak tanır. - AU, - VST, - VST3, - AAX, - RTAS ve DPM
Özellikleri

MacOS Catalina'nın izniyle yeni bir Req var. - “iZotope_RX_7_Audio_Editor_Advanced_7_01.dmg” Dağı - Çift tıklayın iZotope Yükle RX 7 Ses Düzenleyicisi Gelişmiş - İleri'yi tıklayın - Seçin - Bağımsız, - AU veya - VST veya - VST3 veya - AAX veya - RTAS ve DPM - Geçiş yazın - İlerleyin - Yeniden başlat - Tamam
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.24 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.