Anasayfa » Athentech Perfectly Clear Complete 3.9.0.1739 MacOS
Fotoğraf

Athentech Perfectly Clear Complete 3.9.0.1739 MacOS


Hakkında

Doğruluk için üretilmiştir. Güzellik için yapılmış. Her şeyden önce, daha iyi fotoğraflar istersiniz. Ama ya daha iyi resimlere daha hızlı sahip olsaydın? Perfect Clear, rekor sürede yüksek kaliteli fotoğraflar yaratarak, akıllı görüntü düzeltme bilimi konusunda uzmanlaşmıştır, böylece gerçekten sevdiğiniz şeylere geri dönebilirsiniz… hiçbir zaman. Gününüzü manuel düzenlemelerle çalışmak için daha iyi yollara sahipsiniz. Fotoğraf çekmeye ve dünyanın güzelliğini yakalamaya, bir masa düzeninde oturmaya değil, fotoğrafçılığa dönüştünüz. Otomatik görüntü düzeltmelerimizi, timiumu kaldırmak ve özgürlüklerini geri kazanmak için icat ediyoruz. Mükemmel Net tutamacı, günlerini en iyi yaptıklarını yapmalarına ayırırken düzenleme görevlerine izin verir: harika görüntüler oluşturun.
Özellikleri

- Tek bir tıklama ile 20 kadar otomatik düzeltmeler - Dakikada binlerce görüntüyü toplu iş işleme - İş akışınızda kalın - Her görüntüdeki ayrıntıların kilidini açar - Profesyonel olarak oluşturulan hazır önayarları kaydet - Sayısız saat manuel düzenleme kaydet - Öğeleri hassas kontrollerle ayarla Ayrıca: Perfectly Clear artık tek başına bir uygulamadır! - Doğrudan RAW ve geleneksel fotoğrafları açın - İhtiyacınız olan boyutu kesin - Fotoğraflarınızı yazdırın - Orijinal biçimde dışa aktarın veya TIFF veya JPEG olarak paylaşın - Kolay gezinme için film şeridi - Geri Al Yinele - Görsel Hazırlıklar - görsel görünüm Ön tanımlı ve Sık görünüyor - - dereceli filtreler - stil Viñeta ve radyal filtreler - Sağlam renklerin restorasyonu - manuel kontrollerin tamamlanması
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

147 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.