Bakım - Temizlik

AweCleaner Professional 4.2 MacOS

Hakkında

AweCleaner Professional 4.2, Mac kullanıcılarının tüm gereksiz dosyaları kolayca ve hızlı bir şekilde temizlemelerine yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda uygulamaları kaldırabilir, büyük dosyaları bulabilir / kaldırabilir, çift dosyaları bulabilir / kaldırabilir, ücretsiz bellek, sabit diskleri yönetme vb. Bu kapsamlı temizleme yazılımı, verileri kalıcı olarak parçalayarak internet izlerini temizlemenize de yardımcı olabilir. Kullanımı çok kolaydır; arayüz temiz ve basittir.

Özellikleri

Mac Cleaner – AweCleaner Mac sisteminizi derinlemesine tarayabilir ve uygulama önemsiz, sistem önemsiz, iTunes önemsiz, çöp kutusu önemsiz, vb. Gibi tüm önemsiz dosyaları bulabilir.
Mac Uninstaller – AweCleaner, Mac kullanıcılarının istenmeyen uygulamaları, eklentileri tek tek veya toplu olarak kaldırmasına yardımcı olabilir. Ayrıca, daha fazla boş disk alanı elde etmek için kaldırılan uygulamaların kalanını da kaldıracak.
Yinelenen Bulucu – Akıllı yinelenen bulucu, Mac kullanıcılarının Mac’te yinelenen dosyaları kolayca bulup kaldırmasına yardımcı olur.
Büyük Dosya Bulucu – AweCleaner, Mac’te büyük dosyaları da bulabilir. Kullanıcılar Mac’teki gereksiz büyük dosyaları kolayca ve güvenle silebilirler.
File Shredder – AweCleaner, Mac kullanıcılarının Mac’teki dosyaları ve klasörleri veri kurtarma kapsamı dışında kalıcı olarak parçalamalarına yardımcı olabilir.
Diğer güçlü araçlar – diski yönetmek, başlangıç ​​öğelerini yönetmek, internet gizliliğini temizlemek vb.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.