Anasayfa » AweCleaner Professional 5.3 MacOS
Bakım - Temizlik

AweCleaner Professional 5.3 MacOS


Hakkında

AweCleaner, Mac kullanıcılarının tüm gereksiz dosyaları kolayca ve hızlı bir şekilde temizlemesine yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda uygulamaları kaldırabilen, büyük dosyaları bulabilen/kaldırabilen, çift dosyaları bulabilen/kaldırabilen, belleği boşaltabilen, hepsi bir arada bir Mac temizleyicisidir. sabit diskleri vb. yönetin. Bu kapsamlı temizleme yazılımı, verileri kalıcı olarak parçalayarak internet izlerini temizlemeye de yardımcı olabilir. Kullanımı çok kolaydır; arayüz temiz ve basit.
Özellikleri

Mac Temizleyici – AweCleaner, Mac sisteminizi derinlemesine tarayabilir ve uygulama çöplüğü, sistem çöplüğü, iTunes çöplüğü, çöp kutusu çöplüğü vb. tüm gereksiz dosyaları bulabilir. Mac'inizdeki tüm gereksiz dosyaları yalnızca tek tıkla kaldırabilirsiniz. Mac Uninstaller – AweCleaner, Mac kullanıcılarının istenmeyen uygulamaları, eklentileri tek tek veya toplu halde kaldırmasına yardımcı olabilir. Ayrıca, daha fazla boş disk alanı elde etmek için kaldırılan uygulamaların tüm artıklarını kaldıracaktır. Yinelenen Bulucu - Akıllı yinelenen bulucu, Mac kullanıcılarının Mac'te yinelenen dosyaları kolayca bulmasına ve kaldırmasına yardımcı olur. Büyük Dosya Bulucu – AweCleaner, Mac'te büyük dosyaları da bulabilir. Kullanıcılar, gereksiz büyük dosyaları Mac'te kolayca ve güvenli bir şekilde silebilir. Dosya Parçalayıcı – AweCleaner, Mac kullanıcılarının Mac'teki dosya ve klasörleri veri kurtarma kapsamının ötesinde kalıcı olarak parçalamasına yardımcı olabilir. Diğer güçlü araçlar – diski yönetme, başlangıç ​​öğelerini yönetme, internet gizliliğini temizleme vb.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.