Bakım - Temizlik

AweCleaner Professional 4.7 MacOS

Hakkında

AweCleaner, Mac kullanıcılarının tüm gereksiz dosyaları kolayca ve hızlı bir şekilde temizlemesine yardımcı olmanın yanı sıra uygulamaları kaldırabilir, büyük dosyaları bulabilir / kaldırabilir, çift dosyaları bulabilir / kaldırabilir, belleği boşaltabilir, sabit diskleri yönetin, vb. Bu kapsamlı temizleme yazılımı, verileri kalıcı olarak parçalayarak internet izlerini temizlemeye de yardımcı olabilir. Kullanımı çok kolaydır; arayüz temiz ve basittir.

Özellikleri

Mac Cleaner – AweCleaner, Mac sisteminizi derinlemesine tarayabilir ve uygulama önemsiz, sistem çöp, iTunes çöp kutusu, çöp kutusu çöp kutusu gibi tüm gereksiz dosyaları bulabilir. Mac’inizdeki tüm gereksiz dosyaları yalnızca 1 tıklama ile kaldırabilirsiniz.

Mac Uninstaller – AweCleaner, Mac kullanıcılarının istenmeyen uygulamaları, eklentileri tek tek veya toplu olarak kaldırmasına yardımcı olabilir. Ayrıca, daha fazla boş disk alanı elde etmek için kaldırılan uygulamaların tüm artıkları da kaldırılır. Yinelenen Bulucu – Akıllı yinelenen bulucu, Mac kullanıcılarının Mac’te yinelenen dosyaları kolayca bulmasına ve kaldırmasına yardımcı olur.

Büyük Dosya Bulucu – AweCleaner ayrıca Mac’te büyük dosyaları da bulabilir. Kullanıcılar, Mac’teki gereksiz büyük dosyaları kolayca ve güvenli bir şekilde silebilir.

File Shredder – AweCleaner, Mac kullanıcılarının veri kurtarma kapsamının ötesinde Mac’teki dosyaları ve klasörleri kalıcı olarak parçalamalarına yardımcı olabilir.

Diğer güçlü araçlar – diski yönetmek, başlangıç ​​öğelerini yönetmek, internet gizliliğini temizlemek vb.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.