Anasayfa » BarLinks 1.0.4
İnternet Araçları

BarLinks 1.0.4


Hakkında

Tarayıcınıza kaydedilen çok fazla yer işaretinin bulunması ve açılması can sıkıcı olabilir. Daha önce kaydettiğiniz ve şimdi 100'lerce başka siteyle birlikte gömülü olan bir yer imini bulmak acı verici. Her şeyi daha da zorlaştıracağı için daha fazla yer imi kaydetmek istemezsiniz. BarLinks, yer imlerini doğrudan menü çubuğunuzdan saklamanıza, hızlı bir şekilde bulmanıza ve açmanıza olanak tanır. Varsayılan tarayıcınızı kullanarak yeni bir sekmede kaydettiğiniz herhangi bir bağlantıyı açar. BarLinks'ten yer imlerini açmak için tarayıcınızı kullanmanız gerekmez. Mac'inizde başka bir uygulamayı kullanırken otomatik olarak tarayıcınıza geçecektir. Genellikle tarayıcınıza kaydetmeyeceğiniz fazladan yer imlerini saklayın. BarLinks'i anında göstermek ve menü çubuğundan yer imlerinize erişmek için özel bir Klavye kısayolu ayarlayabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.