Anasayfa » BeLight Get Backup Pro 3.4.10 Mac
Yedekleme

BeLight Get Backup Pro 3.4.10 Mac


Hakkında

Bir gün Mac'inizdeki tüm aile fotoğrafları, değerli belgeler ve e-postalar ile önyükleme yapmayı reddediyoruz. Kendinizi bu durumda bulamayın. Dosyalarınızı bugün yedeklemeye başlayın! Mac için yedekleme yazılımımız, dosyamız, disk klonlama ve klasör senkronizasyonumuz Get Backup Pro ile verilerinizi güvende tutun. Verileri hızlı bir şekilde yedekleyin, yedek önyükleme yapın ve şifrelenin, klasörleri senkronize edin ve sistem arızası veya bilgi kaybı durumunda verilerinizin güvenle saklandığından emin olun.

Yedekleme, klonlama, arşivleme, senkronizasyon - hepsi bir arada uygulamada

Yedekleme Verilerinizi yedeklemek için Get Backup Pro kullanın. Oluşturulan yedeklemeler artımlıdır, yani yalnızca orijinal yedek sırasında bulunmayan yeni dosyaların kopyalanması anlamına gelir. Her bir yedeklemede, orijinal dosyalara zor * kullanarak, klasör yedekleme tam bir yedekleme bağlantısına benziyor, ancak orijinal belgede çok az ek depolama alanı kullanıyor.  İTunes, Mail, Kişiler, belgeler ve fotoğrafları kullanarak şablonlar oluşturun. Şifreleme yedeklemesini yapılandırın ve otomatik yedeklemeleri planlayın. En Kolay şekilde Güvenli Yedekleme Arşivleri Tam veya artımlı, güvenlikli ve hatta AES-128, AES-256, Blowfish ve Triple DES ile şifrelenmiş bir yedekleme dosyasından birini seçin. Yalnızca otomatik yedekleme için bir zamanlama ayarlayın ve dosyalarınızı harici bir diskte, ağ biriminde veya CD ve DVD'de arşivleyin ve Get Backup Pro'nun verilerinizi güvende tutmasını sağlayın. Daha sonra, Get Backup Pro yüklü olmadan herhangi bir bilgisayardaki dosyaları geri yükleyin. Önyüklemeyi klonlayarak yedekleme Yeni bir diske geçmek hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı. Klonlama özelliği ile, yeni bir APFS veya geleneksel bir HFS + sahibi olsanız da, istediğiniz zaman disk yedeklemesi için disk klonu başlatılabilir. Mac'iniz sürücü arızalanırsa, yalnızca ayırın ve zaman kaybetmeden işe geri dönmek için klondan geri yükleyin. Veya, yeni bir disk bekliyorsa, klonu harici bir sürücü olarak kullanmaya başlayın. Uzun ve sıkıcı restorasyon sürecine elveda deyin! Klasörleri senkronize et Mac'inizdeki dosyaları ve klasörleri senkronizasyon işlevlerini kullanarak başka bir bilgisayara veya takılı sürücüye senkronize edin. İki yönlü senkronizasyonu kullanarak bir yönde senkronize edin veya her iki konumdaki dosyaları güncelleyin. Dosyaların yedeklenmesinde olduğu gibi, senkronizasyon projelerinin herhangi bir günde belirli bir saatte çalışması planlanabilir, bu nedenle Get Backup Pro sizin için işi yapar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.