Anasayfa » Tri-BACKUP Pro 9.0.5 Mac
Yedekleme

Tri-BACKUP Pro 9.0.5 Mac


Hakkında

Verilerinizin bir miktar öneme sahip olduğunu düşünüyorsanız, verilerinizi kaydetmeniz büyük önem taşır. Bir bilgisayar veya disk arızalanabilir, veriler yanlışlıkla yok edilebilir, bir bilgisayar bir yangında çalınabilir veya yok edilebilir.  İster kişisel ister profesyonel olsun, bazı veriler yeri doldurulamaz ve kaybolursa yeniden yapılandırmak asla mümkün olmayacaktır: belirli bir olayın fotoğrafları, sizin tarafınızdan oluşturulan belgeler, vb.  Tri-BACKUP, verilerinizi harici bir sürücüdeki tek bir kopyadan korumanıza olanak sağlar. Maksimum güvenlik için farklı konumlarda saklayabileceğiniz farklı internetlerde yedekleme yapmak için bir dizi eylem (internetteki yedeklemeler dahil).
Özellikleri

Diskinizi kopyalayın:  Diskinizin düzenli ve otomatik olarak güncellenebilir bir kopyasını oluşturun. Kopyadan istediğiniz zaman yeniden başlayabilir ve tüm verilerinizi ve uygulamalarınızı her zamanki ortamınıza geri alabilirsiniz.  Bu işlev, başlangıç ​​diskinizi değiştirmek veya birden fazla makinede bir ortamı çoğaltmak için de kullanışlıdır.  [IMG] [IMG] Mac'i temizleyin: Mac'inizi, başlangıç ​​diskinizin temiz bir kopyasını kullanarak iyi durumda bırakın. Temiz kopyadan doğrudan yeniden başlayabilir veya dahili diskinizi geri yükleyebilirsiniz.  Verilerinizi kaydedin : Tri-BACKUP, dosyalarınızı otomatik olarak ve düzenli olarak bir veya daha fazla dahili veya harici sürücüye, başka bir makineye, ağa, FTP sunucusuna vb. Kopyalar  . Verilerinizin güvenliğini artırmak için yedeklerinizi çoğaltabilirsiniz.  [IMG] Veri kurtarma: Verilerinizi kaybederseniz, yedeklemeler herhangi bir veri kurtarma yazılımından çok daha etkili olacaktır. Tri-BACKUP ile yedeklemeyi düşünün.  Verilerinizi  aktarır: Birden fazla makineyi senkronize edin , dosyaları ve grup belgelerini yerel bir ağ üzerinden veya harici sürücüler üzerinden birden çok kullanıcıdan gruplayın ve hatta Tri-BACKUP tarafından güncellenen Dropbox gibi sistemleri de kullanabilirsiniz.  Yedeklemelerinizi otomatikleştirin  : Yedeklemelerinizin sizi rahatsız etmeden arka planda otomatik olarak çalışmasına izin verin veya makinenizin kullanımını yavaşlatın.  Programlanan eylemler, istediğiniz zaman ve sıklıkta tetiklenebilir veya bir disk bağlandığında veya bir uygulamadan çıktığınızda otomatik olarak çalıştırılabilir.  Karşılaştırma ve kontrol etme: Tri-BACKUP'ın hemen eylemi ile, iki klasörün içeriğini karşılaştırırsınız ve tam olarak nelerin kopyalanması, senkronize edilmesi veya silinmesi gerektiğini kontrol edebilirsiniz.  [IMG] Anket:  Herhangi bir değişiklik tespit etmek ve bir eylemi uyarmak veya yürütmek için bir klasörün veya diskin içeriğini araştırın.  [IMG] Kopyala ve düzenle:  Dosyaları bir klasörün tarih ve uzantılarını izleyen alt klasörlere dağıtarak kopyalayın.
Sistem Gereksinimleri

Intel, Mac OS X 10.6 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.