Fotoğraf

CaptureGRID 4.24 Mac


Hakkında

CaptureGRID 4 , bağlı çekim, uzaktan çekim ve gelişmiş kamera kontrolü için bir dijital fotoğrafçılık iş akışı uygulamasıdır.

Çoklu Kamera Kontrolü , kamera ayarları, tetikleme, canlı görüntü, fotoğraf indirme ve dosya adı yönetimi dahil olmak üzere tüm kameralarınızı aynı anda tam olarak kontrol etmenize ve senkronize etmenize olanak tanır.

Ağa Bağlı Çalışma , kamera sayısını artırmanıza ve çok kameralı büyük yakalama donanımlarını düzenlemenize olanak tanır.

Desteklenen Kameralar

CaptureGRID, Canon ve Nikon’un tüm yeni DSLR kameralarının yanı sıra Sony Alpha serisinden bazı kameraları destekler. Uygulamayı düzenli olarak güncelliyoruz, bu nedenle piyasaya çıktıkça yeni kameralar için destek eklenir.

Yazılım, özel olarak oluşturulmuş PTP motorumuzu kullanarak kameralarla doğrudan iletişim için kablolu USB bağlantısı kullanır. Bu, güvenilir kamera kontrolü ve hızlı fotoğraf indirmeleri sağlar.

Desteklenen Bilgisayarlar

Yazılım ayrıca geniş bir donanım yelpazesini destekler ve mevcut donanım kaynaklarından en iyi şekilde yararlanmak için uyarlanabilir. Bu, Raspberry Pi gibi tek kartlı bilgisayarlarda bile çalışabileceği ve aynı zamanda ölçeği büyütebileceği ve yüksek performanslı çok çekirdekli iş istasyonu PC’leri ve Mac’lerden yararlanabileceği anlamına gelir.

Ağa Bağlı Operasyon

CaptureGRID, USB bağlantılarını birden çok bilgisayara bölerek çok sayıda kamerayı bağlamanıza ve kontrol etmenize olanak tanır. Bu, kamera sayısının tek bir bilgisayarın USB donanım yetenekleriyle sınırlı olmadığı, bunun yerine daha fazla bilgisayar eklenerek büyütülebileceği anlamına gelir.

Tüm bilgisayarlar bağlandığında ve senkronize edildiğinde, kullanıcı tüm kameraların ve fotoğrafların birleşik bir görünümünü elde etmek ve aynı anda tüm kameralarda işlem yapabilmek için uygulamayı bilgisayarlardan yalnızca birinden çalıştırabilir.

Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.12 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

44 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.