Anasayfa » Cisdem Window Manager 3.2.0 macOS
Araçlar- Çeşitli

Cisdem Window Manager 3.2.0 macOS


Hakkında

Cisdem Window Manager 3.2.0, ekranınızı çeşitli boyutlara ve konumlara bölebilir. Tek yapmanız gereken, pencereleri ekranınızın kenarlarına veya köşelerine sürüklemektir ya da pencerelerin kapsaması gereken alanı seçmek için klavye sistemimizi kullanın veya klavye kısayollarını ayarlayın. Window Manager ile ekranları bölmeye başladığınızda, onsuz nasıl yönettiğinizi merak edeceksiniz.
Özellikleri

- Windows'u Yönetmenin 3 Yolu: fare, ızgara ve klavye kısayollarıyla - Pencere Kenarlarını Yönetme: kenarları ve kenarlıkları kolayca ayarlayın veya kenarları ve kenarlıkları yoksaymayı seçin - Menü Çubuğu Erişimi: Uygulamaların simgelerini göstermeyi veya gizlemeyi seçin menü çubuğu - Genel Kısayollar: yapılandırılabilir bir genel kısayol tuşu kullanarak herhangi bir yerden Pencere Yöneticisine erişin - Boyutu geri yükle: pencere sürüklendiğinde eski pencere boyutunu geri yükle - Kenarlar Desteği: kolay pencere eklemesi için 7 önceden ayarlanmış boyut / konum seçeneğini destekler - Izgara sistemi: ızgara sistemiyle pencerelerinizi yeniden boyutlandırma desteği - Izgara Boyutu: kolayca özelleştirilebilir ızgara boyutuna ayarlanabilir (1 × 1'den 10 × 10'a kadar - Klavye Kısayolları: sınırsız kullanıcı tarafından özelleştirilebilir klavye kısayolu ayarlama desteği
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.