Anasayfa » iWatermark Pro 2.5.10 macOS
Araçlar- Çeşitli

iWatermark Pro 2.5.10 macOS


Hakkında

iWatermark Pro 2.5.10 Dijital fotoğraflarınızı ve resimlerinizi koruyun. Fotoğraflarınızı güvene alın ve koruyun. Fotoğrafları Facebook, Instagram vb. Yoluyla paylaşırsanız, herkes bunları çalabilir ve kullanabilir. Dolandırılmayın, çok küçük bir dijital filigran bile fikri mülkiyetinizi korumaya yardımcı olur. Sayısız özellikleri. Yeni başlayanlar, profesyoneller ve şirketler tarafından kullanılır.
Özellikleri

6 çeşit filigran. Metin, grafik, QR, imza, meta veri ve steganografik. Uyumluluk Tüm kameralarla, Nikon, Canon, Sony, Akıllı Telefonlarla vb. Çalışır Toplu İşleme Tek veya toplu filigran aynı anda birden fazla fotoğraf. Meta Veri Filigranları Yazar, telif hakkı ve anahtar kelimeler gibi meta verileri kullanarak filigranlar oluşturun. Steganografik Filigranlar Bir fotoğrafa bilgi eklemek için tescilli görünmez StegoMark filigranlarımızı ekleyin. QR Code Filigranlar Filigran olarak kullanmak için URL, e-posta veya diğer bilgileri içeren uygulama QR kodları oluşturun. Metin Filigranları Farklı fontlara, boyutlara, renklere, açılara vb. Sahip filigranlar oluşturun.
Sistem Gereksinimleri

Mac 10.6-10.13.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

56 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.