Anasayfa » Counter-Strike: Global Offensive 1.1 macOS
Aksiyon - Macera

Counter-Strike: Global Offensive 1.1 macOS


Hakkında

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), 12 yıl önce piyasaya sürüldüğünde öncülük ettiği takım tabanlı aksiyon oyununa genişleyecektir . CS: GO yeni haritalar, karakterler ve silahlar içerir ve klasik CS içeriğinin (de_dust vb.) Güncellenmiş sürümlerini sunar. Ayrıca, CS: GO yeni oyun modları, çöpçatanlık, lider tabloları ve daha fazlasını tanıtacaktır. Valve'taki Doug Lombardi, “Counter-Strike, neredeyse 1999 yılının Ağustos ayında piyasaya sürüldükten hemen sonra dünyanın en çok oynanan çevrimiçi PC aksiyon oyunu haline gelmesiyle, oyun endüstrisini şaşırttı.” Dedi. “Geçtiğimiz 12 yıl boyunca, dünyadaki en çok oynanan oyunlardan biri olmaya devam etti, rekabetçi oyun turnuvaları düzenledi ve franchise boyunca dünya çapında 25 milyon ünite sattı. CS: GO, CS'nin ödüllü oyununu genişletmeyi ve PC'deki oyunculara, yeni nesil konsolları ve Mac'i sunmayı vaat ediyor. ”
Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : MacOS X 10.6.6 veya daha yüksek
  • İşlemci : Intel Core Duo İşlemci (2 GHz veya daha iyisi)
  • Bellek : 2 GB RAM
  • Sabit Disk Alanı : En az 7.6 GB Alan
  • Ekran Kartı : ATI Radeon HD 2400 veya daha iyisi / NVidia 8600M veya daha iyisi
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.56 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.