Anasayfa » DeskCover Pro 1.3 (73)
Araçlar- Çeşitli

DeskCover Pro 1.3 (73)


Hakkında

DeskCover Pro, DeskCover'ın tam bir sürümüdür - masaüstünüzdeki karmaşayı tek bir fare tıklamasıyla veya genel bir kısayol tuşuna basarak gizlemenizi sağlayan basit Mac uygulaması. Ayrıca, o anda etkin olan uygulamanın penceresini vurgulayarak ve etkin olmayanların pencerelerini otomatik olarak karartıp mevcut işinize odaklanmanızı sağlar.
Özellikleri

• Dağınık Masaüstünüzü örtün - Masaüstünüzdeki öğeleri güzel bir resim kapağının, sistem duvar kağıdının veya düz rengin arkasına gizleyin • En Öndeki Pencereyi İzole Et - DeskCover otomatik olarak geçerli çalışma penceresini vurgular ve arka plandaki diğerlerini koyulaştırır  • Özelleştir - Rengi kullan , sistem duvar kağıdını (masaüstü resmi) veya masaüstünü gizleyecek veya etkin pencereyi izole edecek bir kapak olarak kendi resminizi yapabilirsiniz. • Ayrıca, arka plan saydamlığı ayarlarını da ayarlayabilirsiniz.  • Birden fazla ekran ve boşlukla çalışır  • Çalışmanızı hızlandırmak için kısayol tuşları
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.