Anasayfa » Macgo Mac Blu-ray Player Pro 3.3.11
Araçlar- Çeşitli

Macgo Mac Blu-ray Player Pro 3.3.11


Hakkında

Macgo sürümü Mac Blu-ray Player Pro, Blu-ray menüsü, Blu-ray disk, ISO dosyaları ve orijinal BDMV klasörü için en iyi eğlence seçeneğidir. Pro sürümü, orijinal 4K video ve ses kalitesinde orijinal görüntüleme deneyimini geliştirir ve gelişmiş donanım hızlandırma ile oynatıcı performansını iyileştirir. En son Mac OS 10.13 High Sierra ile tam uyumlu olabilir. Blu-ray menüsü tam özellikli Macgo Mac Blu-ray sürümü Player Pro, sahneleri seçebileceğiniz, altyazıları, ses parçaları menüsünü ayarlayabileceğiniz ve hatta klavyenizdeki ok tuşlarını kullanarak özel işlevleri görebileceğiniz Blu-ray'ın çalışmasını büyük ölçüde artırır.  4K video oynatımı optimize edilmiş Macgo Mac Blu-ray Oynatıcı Pro sürümü, kesinti veya gecikme olmadan yüksek tanımlı net ve doğal görsel deneyimler sağlayacaktır. İzleyiciler, 4K videolar oynatırken parlak renkler ve net altyazılı görüntünün her detayını görebilirler.  Daha yumuşak bir deneyim Blu-ray Özel donanım hızlandırma teknolojisi: MX BluFast, Blu-ray oynatırken donanımın iş yükünü azaltabilir. Donanım hızlandırmayı etkinleştirdikten sonra, CPU'nuzun% 20 ila% 50'sini kurtarabilir, RAM'i azaltabilir, Mac'inizin pil ömrünü uzatabilir ve Blu-ray üzerinde film oynatırken birden çok görevi çalıştırmanıza izin verebilirsiniz.  Mükemmel orijinal ses desteği Macgo Mac Blu-ray Player Pro, mükemmel ve orijinal ses deneyimine doğrudan HD kalitesiyle yayar. DTS 5.1, Dolby TrueHD DTS-HD Master Audio Ses Geçişini destekler ve görsel-işitsel festivali HD olarak deneyimlemek için herhangi bir kalite kaybı yaşamadan geçer.  Touchbar'ın özellikleri ile mükemmel bir şekilde birleşiyor Dokunmatik çubuk MacBook Pro, Blu-ray Mac Pro kullanıldığında kullanılabilir. Kullanıcılar filmi oynatmak, duraklatmak, ileri sarmak veya geri sarmak için dokunmatik çubuğu kullanabilir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

46 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.