Anasayfa » Dial!List 1.9.1 Mac
Araçlar- Çeşitli

Dial!List 1.9.1 Mac


Hakkında

Dial! List - FRITZ! Box ve Mac için Çağrı Yöneticisi. Bir FRITZ! Box Fonunuz varsa Dial! List sahip olunması gereken bir yazılımdır. Arama Listesinin arama izleyicisi, Mac'inizdeki gelen ve giden aramaları adres defterinizdeki arayan ayrıntılarıyla birlikte gösterir ve bunlar mevcut değilse, numarayı ters aramayla çözmeye çalışır. Gruplandırılmış ve iletişim bilgilerinizle birlikte en son FRITZ! Box arayan listenizi alın. Giden aramalar, Dial! List ile doğrudan Mac'inizden başlatılabilir ve telefon cihazınıza aktarılabilir. Uzman kullanıcılar, giden aramalar için tam klavye kontrolünü sevecek ve önemli ölçüde zaman kazanacak.
Özellikleri

- Gör FRITZ Box callinglist (yerel sınırlama olmaksızın kaydeder) ! - Uzak FRITZ Box callinglist Al FRITZ! Box Selegate aramalar - Bir iç callmonitor veya Growl ile gelen çağrıları Göster - - fax Al ve sesli posta mesajları - FRITZ! Box- WiFi'yi etkinleştirin / devre dışı bırakın - Gelen, Giden, Cevapsız, Tümü, Yeni ve Bugün Arananlara göre sıralanmış arama listesini gösterin - Kriterlerinizle kendi akıllı arama listelerini oluşturun - Arama listelerini arayın, sıralayın, filtreleyin - Aramaların ayrıntılı görüntülenmesi ( tarih, isim, telefon numarası, kişi resmi, kablo, çağrı süresi, dahili numara) - Sesli postaları ve faks mesajlarını alın - Çağrı listenizdeki telefon numaralarını Adres Defterinize ekleyin - Yerel arama listesini CSV dosyası olarak dışa aktar - Bir arama başladığında / bittiğinde komut dosyası eylemleri (iTunes'u duraklat / başlat, iChat durumunu değiştir, arayan adını söyle, sistem sesini aç / kapat,…) - Kendi komut dosyası eylemlerini oluşturun (birçok fırsat: çağrıyı Filemaker, kendi Veritabanı, kontrol uygulamaları,…) - Çağrı notları oluşturun, yazdırın, dışa aktarın - Önceden tanımlanmış Çağrı ile Çağrı önekleriyle çevirin - Farklı konumlar veya FRITZ! Box Modelleri için profiller ekleyin - Çağrı listesini iPhone / iPod için Webapp olarak dışa aktarın Dokun - Daha Fazla Çevirme Listesi Eklentisi web sitemizde mevcuttur - Kapsamlı yapılandırma seçenekleri Lütfen dikkat: - Çevirme! Listesi için bir FRITZ! Box Fon modeline ihtiyacınız var - Çevir! Listesi bir VoIP uygulaması değildir (telefon yerine Çevir! Listesini kullanamazsınız) - Uzaktan Erişim yalnızca 7170 modellerinde AVM tarafından desteklenir - AVM laboratuvar ürün yazılımı için işlevsellik garanti edilemez
Sistem Gereksinimleri

64 bit işlemci • OS X 10.7 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.