Anasayfa » Disco Elysium 76a259fa Mac
Strateji

Disco Elysium 76a259fa Mac


Hakkında

Disco Elysium, çığır açan bir açık dünya rol yapma oyunudur. Emrinizde benzersiz bir beceri sistemine ve yolunuzu oymak için bir şehir bloğuna sahip bir dedektifsiniz. Unutulmaz karakterleri sorgula, cinayetleri çatla veya rüşvet al. Bir kahraman veya insanın mutlak bir felaketi olun.
Özellikleri

  • Eşi görülmemiş bir seçim özgürlüğü.  Göz korkut, tatlı konuş, şiddete başvur, şiir yaz, karaoke söyle, canavar gibi dans et ya da hayatın anlamını çöz. Disco Elysium, video oyunlarında şimdiye kadar denenen masaüstü rolünün en sadık temsilidir.
  • Rol oynama. İçin sayısız araçlar  24 derece farklı beceriler elde karıştırın ve maç. 80 giysi ile kişisel bir tarz geliştirin. Silahlardan fenerlere bir bom kutusuna 14 alet kullanın veya 6 farklı psikoaktif maddenin kokteyli dökün. Dedektifin Düşünce Kabini ile düşünmek için 60 vahşi düşünce ile karakterinizi daha da geliştirin.
  • Unutulmaz karakterlerle devrim niteliğinde bir diyalog sistemi.  Dünya ekstralarla değil gerçek insanlarla yaşıyor. Onları birbirlerine karşı oynayın, onlara yardım etmeye çalışın ya da umutsuzca aşık olun. Disco Elysium'un kısmen seslendirilmiş karakterlere sahip devrimci diyalog sistemi neredeyse her şeyi yapmanızı sağlar.
  • Şehrin karşısındaki eşsiz yolunuzu çizin.  Daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen açık bir dünyada keşfedin, manipüle edin, dara toplayın veya milyoner olun. Revachol şehri her seferinde küçük bir parça almak için sizindir. Sokaklardan plajlara - ve ötesine.
  • Sert haşlanmış, sert çekirdek.  Ölüm, seks, vergiler ve disko - hiçbir şey masadan çıkmaz. Revachol gerçek zorluklarla dolu gerçek bir yerdir. Büyük bir cinayet soruşturması çözün ya da gevşeyin ve genişleyen yan davalarla geri dönün. Dedektif karar verir, vatandaşlar uyur.
Sistem Gereksinimleri

10.13.4 / 10.14.1 / 10.15.4 veya daha yeni
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11.76 GB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.