Bakım - Temizlik

Disk Clean Pro 5.1.0 Mac


Hakkında

Disk clean pro, Mac makinenizin genel performansını iyileştirmeye yönelik güçlü özellikler koleksiyonudur. Tek bir araçta bulunan bu toplu özellikler, yalnızca Mac’inizi hızlı ve sorunsuz tutmaya yöneliktir. Disk alanını boşaltmak için mac makinenizi manuel olarak temizlemenize gerek yoktur. Değerli özelliklerden herhangi birine tıklayın ve Disk clean pro’nun büyüsünü görün.

Özellikleri

Dokunarak temizleme: Kullanıcı önbellek dosyalarını, çöp dosyalarını, günlük dosyalarını ve kısmen indirilmiş dosyaları temizlemek için dört temel disk temizleme özelliğine sahip olun. Çok fazla paha biçilmez alanın kurtarılmasına yardımcı olur. Disk clean pro, gereksiz yer kaplayan bu tür dosya ve klasörleri otomatik olarak algılar.
Optimizasyon: Disk clean pro’da, Mac’inizi yinelenen verilerden kolayca uzak tutabileceğiniz güçlü optimizasyon özelliği vardır ve ayrıca Mac’inizin belleğini optimize eder.
Manuel Temizlik: İnternet gizliliğini korumanıza, çeşitli öğeleri temizlemenize ve büyük disk alanı kaplayan aşırı boyutlu dosyaları temizlemenize yardımcı olan üç kullanışlı özelliğe sahiptir.
Güvenlik: Özel verilerinizi güvenli ve emniyetli bir şekilde paylaşmanıza yardımcı olur.
Özel Olan Nedir? – Hepsi bir arada disk temizleme araçlarıyla kullanıcı dostu arayüz.
Güçlü temizleme özellikleri Mac’inizi anında temizler.
Gigabaytlarca disk alanını güvenle serbest bırakın.
Mac disk alanını temizlemek için hiçbir manuel çaba gerekmez.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.6 veya üstü

İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.