Anasayfa » DSP-Quattro 5.1.1
Ses Düzenleme

DSP-Quattro 5.1.1


Hakkında

Ses Dosyası Düzenleme, AudioCD Mastering, Eklenti Barındırma  
Seçkin geçmişinde sahte yeni bir uygulama.  MacOS Mojave (*) için aşağıdan yukarıya doğru yeniden inşa edilen DSP-Quattro 5, mükemmellik geleneğini geleceğe taşımaya hazır olan ödüllü yirmi üç yıllık tarihinin temelini oluşturuyor. Ses Düzenleme - 64 bit Ses ve Grafik Motorları - Düzinelerce örnek tabanlı düzenleme işlevi dahil olmak üzere: linear phase Sample Rate Converter; faz kilitli Zaman Germe ve Frekans Kaydırma algoritmaları - Düzenleme için 64 bit Ses Üniteleri (AU) eklentileri - Örnek kütüphaneleri oluşturmak için gelişmiş döngü aracı - Vinil restorasyonu için şaşırtıcı bir yerleşik Declicking algoritması Ses Mastering - Özel AudioCD Mizanpaj dalga biçimi görünümü gerçek zamanlı olarak programlanabilir X-Fads sağlar - Ses CD-ROM'ları Yaz ve DDP dosyalarını Al / Ver - EAN / UPC, ISRC, PQ alt kodları, CD-Metinleri ve ID3 Etiketleri için destek - iTunes'a aktarın Artı AAC M4A - WAVE dosyalarındaki ISRC kodlarını destekler Eklenti Barındırma - 64 bit Ses Ünitesi (AU) eklentisine sahip, örnek doğruluğu ve gecikme telafisi ile düzenleme - MIDI kontrolü ile AU Sanal Aletleri çalma - DSP-Quattro, gerçek zamanlı çoklu efekt işlemcisi olarak canlı performansta kullanılabilir veya Virtual Instruments oynamak Ses Dosyalarını Kaydetme - Canlı bir kayıt yapılırken işaretçiler bırakılırsa, bir Ses CD-ROM'u birkaç saniye içinde çıkarılabilir. - Dahili Çıkış Kaydedici ne dinlediğinizi diske gerçek zamanlı olarak yazar. - v5, CAF sınırsız boyutlu ses dosyalarına kaydeder. Dosya uzunluğu yalnızca kullanılabilir sabit disk kapasitesi ile sınırlıdır. - DSP-Quattro, 32 bit yüzer örnek hassasiyetini kullanarak doğrudan diske kayıt yapabilir. Maksimum kaliteye ayarlandığında 24 bit'e dönüştürme gerekmez.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk:  OS X 10.11 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

46 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.