Anasayfa » iZotope Ozon Elements v8.01 Mac
Ses Düzenleme

iZotope Ozon Elements v8.01 Mac


Hakkında

Kolayca Mastering: iZotope Ozon Elements, Ozone 8'den daha düşük fiyata sınıfının en iyi işlemlerine sahip. Zahmetsizce karışımlarınızı radyo ve akışa hazır hale getirin.  
Ozon Elements ile radyo miksini ve akışa hazır yayınlarınızı zahmetsizce hazırlayın. Ozone 8'in sınıfının en iyisi işlemesiyle bu yeni master eklentisi, Master Assistant ve efsanevi Ozone Maximizer gibi yeni yardımcı teknolojilerle eksiksiz, zengin ve yüksek bir final ustası elde etmenizi sağlar. Kendi ustanızı oluşturun veya yüzlerce hazır ayar arasından seçim yapın. Kontrole Yardım Master Assistant, mantıklı bir başlangıç ​​noktasına ulaşmanıza yardımcı olmak için sesinizin sonik profilini kullanır. Zamanınız sonik imzanızı eklemek için daha iyi harcandığından, Master Assistant hedefler ve sinyal zinciri ve işlemci ayarları önerecektir, böylece en önemli olana geri dönebilirsiniz - bu kişisel dokunuşu da ekleyebilirsiniz. Features Master Assistant ile özel bir ön ayar oluşturun ve en uygun başlangıç ​​noktasına ulaşın Üç temel master işlemcisi ile yüksek sesle, tam bir master oluşturun: Imager, Maximizer ve EQ Tür, teslimat formatları ve daha fazlası için yeniden tasarlanmış kullanıcı için kolay seçim menüsüne sahip profesyonelce tasarlanmış ön ayarlar daha iyi bir mastering deneyimi için arayüz
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 Dağ Aslanı - macOS 10.14 Mojave
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

78MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.