Anasayfa » DSSW Power Manager 5.2.0 macOS
Araçlar- Çeşitli

DSSW Power Manager 5.2.0 macOS


Hakkında

DSSW Power Manager 5.2.0, Mac bilgisayarların enerji maliyetlerini azaltmak için bir çözümdür. Mac'leriniz uygun olduğunda ve kapatıldıklarında kontrol sağlamak için Power Manager'ı kullanın. Power Manager, OS X'in Enerji Tasarrufu tarafından sağlanan zamanlama işlevselliğini genişletir. Enerji Tasarrufu'nun aksine, Power Manager birden fazla kullanıcının farkında, sınırsız programlar sunar, daha fazla özelleştirme sağlar ve daha geniş bir eylem yelpazesini destekler.
Power Manager, OS X'in Enerji Tasarrufu tarafından sağlanan zamanlama işlevselliğini genişletir. Enerji Tasarrufu'nun aksine, Power Manager birden fazla kullanıcının farkında, sınırsız programlar sunar, daha fazla özelleştirme sağlar ve daha geniş bir eylem yelpazesini destekler.
Power Manager, uygulamaları zamanlama, belgeleri başlatma ve komut dosyalarını çalıştırma özelliğini içerir. AppleScript desteği, Automator işlemleri, komut satırı arayüzü ve programlama arayüzü içerir. Power Manager 4.x uygulaması, olaylar ve zamanlama motoru hakkında daha fazla bilgi ortaya koyuyor. Uygulama şimdi iki görünüm sunuyor: olaylar mağazası ve motor. Olay deposu, devre dışı bırakanlar da dahil olmak üzere, zamanlayıcı için mevcut tüm olayları gösterir. Bu görünüm önceki arayüze dayanıyor. Burada olaylar yaratılır, adlandırılır ve yönetilir. Yeni motor görünümü, zamanlayıcıda olduğu gibi olayları gösterir. İki zamanlı tetiklemeli bir olay motor görünümünde iki kez görünecektir; Her tetikleme süresi için bir kez Motor görünümünden, planlanan olaylar ayarlanabilir, tetiklenebilir ve iptal edilebilir. Bu eylemler önceden durum menüsü aracılığıyla mümkündü. Power Manager şimdi bir Installer paketi yerine bir uygulama olarak dağıtılıyor. Diğer uygulamalarda olduğu gibi, yüklemek için de uygulamanın yalnızca Uygulamalar klasörüne yerleştirilmesi gerekir. Power Manager bunu otomatik olarak yapar. Bu nedenle, indirdikten sonra ihtiyaç duyulan tek şey çift tıklamadır. Ardından, uygulama kullanıcıyı Installer paketlerini yeniden başlatmaya veya işlemeye gerek kalmadan zamanlayıcıyı ayarlamada yönlendirir.
Sistem Gereksinimleri

Intel, 64 bit işlemci OS X 10.10 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.