Bakım - Temizlik

Duplicate Finder and Remover 2.0 MacOS Full


Hakkında

Duplicate Finder ve Remover Uygulaması ile Mac’inizdeki değerli disk alanını kurtarın Duplicate
Finder ve Remover, bilgisayarınızdaki değerli disk alanını kurtarır.

Tüm yinelenen dosyaların hızlı ve güvenli bir şekilde kaldırılmasına yardımcı olur. Kategorilere ayrılmış görünüm, Müzik, Videolar, Görüntüler, Belgeler, Arşivler ve diğer dosyalar dahil olmak üzere çeşitli dosya türleri için de mevcuttur. Mac’inizde yeriniz bitiyor veya tüm kopyaları bulmak istiyorsanız, Duplicate Finder ve Remover sizin için mükemmel bir araçtır.

Özellikleri

Neden Duplicate Finder ve Remover’ı kurmalı?

1. Kullanımı kolay

Bu Uygulama, basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Dosyaları basitçe sürükleyip bırakabilir veya manuel olarak ekleyebilirsiniz.

2. Kopyaları Otomatik İşaretle

Kolay silme için kopyaları otomatik olarak işaretleyebilir ve her grupta en iyi olanı işaretsiz bırakabilirsiniz. Yani bir grupta 1000 kopyanız varsa, 999 saniye içinde işaretlenecektir. Dene!

3. Hızlı ve sorunsuz tarama

Bu Uygulamanın akıllı tarama motoru, çift dosyaları bulmada son derece hızlıdır. Tüm süreç sorunsuz ve sorunsuz.

4. Doğru sonuçlar

Bu Uygulamanın yapımcıları, tüm yinelenen dosyaları yalnızca ada göre değil, aynı zamanda içeriklerine göre de doğru bir şekilde bulan akıllı bir algoritma geliştirdi. Bu mükemmel, Duplicate Finder ve Remover!

5. Disk alanını kurtarır

Bu Uygulama, Mac’inizdeki disk alanı parçalarını kurtarmayı amaçlamaktadır. Yinelenen dosyaların kaldırılması gigabaytlara kadar depolama alanı sağlar.

6. Zaman tasarrufu

Yinelenen dosyaları ve yinelenen ortamları manuel olarak silmek sıkıcı bir işlemdir ve çok zaman alacaktır. Bu Uygulamanın sihrini yapmasına izin verin. Size zaman kazandıracak.

7. Otomatik

Bu yinelenen bulma Uygulaması otomatik olduğundan, Mac’inizdeki tüm mevcut kopyaları bulmak için hiçbir manuel çaba gerekmez. Hangi dosyaları/klasörleri/kütüphaneleri tarayacağını söyleyin, işi sizin için yapacaktır.

8. Harici cihazlar için destek:

Yinelenen dosyalar için yalnızca Mac’inizin sürücüleri taranmakla kalmaz, aynı zamanda takılı tüm harici aygıtlar da taranabilir. Kalem sürücülerinizi, harici sabit disklerinizi ve diğer aygıtlarınızı Mac’inize bağlayın ve başlayın!

9. Fotoğraflar ve iPhoto Kitaplığı Desteği

Evet, Fotoğraflar ve iPhoto kitaplıklarınızdaki kopyaları da kaldırabilirsiniz. Şimdi dene!

10. Kopyasız Mac

Mac’inizden tamamen aynı dosyaları silmek, fazlalığı ortadan kaldırarak Mac’inizi %100 kopyasız hale getirir.

11. Reklamsız

Diğer yinelenen temizleme Uygulamalarının aksine, Duplicates File Remover %100 reklamsızdır. Hiçbir can sıkıcı pop-up reklam, temizlik boyunca sizi engellemez.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.7 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.