Anasayfa » Duplicate Photos Fixer Pro 4.4 Mac
Bakım - Temizlik

Duplicate Photos Fixer Pro 4.4 Mac


Hakkında

Duplicate Photos Fixer Pro, seçtiğiniz eşleştirme düzeyine bağlı olarak, yinelenen veya benzer fotoğrafları sorunsuz bir şekilde tarayan ve silen mükemmel bir fotoğraf düzeltme aracıdır. Bu büyüleyici araç, iPhoto’daki fotoğrafların yanı sıra harici depolardaki ve sisteminizin sabit sürücülerindeki fotoğraflarla da çalışır. Tek bir tıklamayla çok sayıda benzer ve yinelenen fotoğrafı silerek geniş disk alanı boşaltın! Duplicate Photos Fixer Pro, bir cazibe gibi çalışır ve yinelenen ve benzer fotoğrafları algılama yeteneğine sahiptir, burada:

Özellikleri

  • Mükemmel çekimi yakalamak için aynı sahnenin fotoğraflarını art arda tıklarsınız
  • Fotoğraflarınız sistemin her yerine, harici depolama aygıtlarına, iPhoto ve sabit disklere dağılmış durumda.
  • Resimlerin yedeklerini oluşturarak sistemi karıştırıyorsunuz ve şimdi gereksiz dosyaları kaldırmak istiyorsunuz.

Neden Duplicate Photos Fixer Pro’yu kullanmalısınız?

  • Sürükle ve Bırak Klasörler/Fotoğraflar  – İçindeki fotoğrafları kolayca taramak için klasörleri sürükleyip bırakmanız yeterlidir. iPhoto kitaplığınızdan ve diğer klasörlerden daha fazla fotoğraf ekleyebilirsiniz.
  • Özel Karşılaştırma Ayarları  – Görüntü boyutu veya biçimi ne olursa olsun, ayarları gereksinimlerinize göre ayarlayarak, karşılaştırma ayarlarınızı mevcut yöntemlerden tamamen özelleştirebilirsiniz.
  • Hız  – Duplicate Photos Fixer Pro, çok sayıda fotoğrafı saniyeler içinde taramak ve karşılaştırmak söz konusu olduğunda son derece hızlıdır. Bunun nedeni, bu aracın geliştirilmesi sırasında enjekte edilen ve yinelenen fotoğrafların aranmasını son derece hızlı hale getiren ve mükemmel karşılaştırma sonuçları veren güçlü algoritmalardır.
  • Verimlilik / Gerçek Zamanlı Sonuçlar  – Fotoğrafları yeniden karşılaştırmadan, gerçek zamanlı olarak kaydırıcıdaki eşleştirme düzeyini değiştirerek karşılaştırma sonuçlarını yeniden gruplayabilirsiniz.
  • Kopyaları Otomatik İşaretle  – Tercihlere bağlı olarak, biri hariç her gruptaki tüm yinelenen fotoğrafları işaretlemek için Otomatik İşaretle özelliğini kullanın.
  • Kompakt Görüntüleme  – Duplicate Photos Fixer Pro’nun arayüzü, tüm fotoğraf oluşumlarının farklı gruplara ayrılacağı ve her satırda büyük fotoğraf grubu olarak görüntüleneceği şekilde tasarlanmıştır.
  • QuickLook  – Devam etmeden ve fotoğrafları silmeden önce, bu özelliği kullanarak onları tek tek açmak yerine net bir şekilde görebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.8 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

16 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.