Anasayfa » DxO Photo Software Suite 06.06.2020 MacOS
Fotoğraf

DxO Photo Software Suite 06.06.2020 MacOS


Hakkında

DxO Photo Software Suite (06.06.2020) Yüksek standartlara ve güzel görüntülere olan sevgiye sahip fotoğrafçılar için tasarlanmış fotoğraf düzenleme yazılımı. Manuel veya Otomatik Düzeltmeler, Yerel Ayarlama Teknolojisi, Prime Denoising Teknolojisi. Teknolojiler, fotoğrafçılığınızı en kolay şekilde düzleştirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. DxO PhotoLab  (DxO Optics Pro idi), istediğiniz zaman manuel olarak ince ayar yapabileceğiniz eksiksiz bir akıllı destekli düzeltme seti sunar. Fotoğraflarınızın her alanında kontrolü elinize alın: gürültüyü etkili bir şekilde kaldırın, ışık kısıtlamalarından kurtulun, renk ayrıntılarını kurtarın, gelişmiş optik düzeltmeler uygulayın ve ayrıntıları geliştirin. DxO ViewPoint  , perspektifleri düzelterek ve görüntü kenarları boyunca bulunan nesnelerin doğal şekillerini kolayca geri yükleyerek geniş açılı lensinizin vazgeçilmez arkadaşıdır. Hem bağımsız bir uygulama hem de bir eklenti olarak, muhteşem düzeltmeler yapmak için basit görsel araçlar ve rakipsiz hassasiyet için gelişmiş kontroller sunar. DxO FilmPack 5 ELITE Edition  - DxO'nun özel kalibrasyon işlemi sayesinde 80'den fazla efsanevi analog filmin stilini, renklerini ve tanesini yeniden keşfedin. Fotoğraflarınıza benzersiz bir görünüm vermek için birçok orijinal görüntüyü filtre, vinyet etkisi, bulanıklık, doku, çerçeve veya hafif sızıntı efektleriyle birleştirin. RAW format desteği sayesinde dijital görüntülerinizin kalitesini koruyun ve DxO'nun eşsiz güçlü işlemesinden yararlanın. DxO'dan Nik Collection 2 - DxO'dan Nik Collection'ın  gücünü bugün iş akışınıza ekleyin ve daha hızlı çarpıcı görüntüler oluşturun. Fotoğrafın tek tek nesnelerinin veya alanlarının parlaklığını, kontrastını, renk doygunluğunu ve diğer parametrelerini parlak bir şekilde ayarlamanıza izin veren tescilli U Noktası kullanan Nik Koleksiyonu tarafından Nik Collection'dan en eksiksiz eklenti koleksiyonu. Uyumluluk : 
  • Adobe® Photoshop® CC 2014, CC 2015, CC 2015.5, CC 2017, CC 2018, CC 2019, 2020
  • Adobe® Photoshop® Elements® 9+
  • Adobe® Photoshop® Lightroom® 5 ve CC +
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü, 64 bit işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

4.67 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.