Fotoğraf

PictureCode Photo Ninja 1.3.9a Mac


Hakkında

Belirgin görüntü kalitesi: Photo Ninja 1.3.9a, olağanüstü ayrıntılar, olağanüstü görüntü kalitesi ve kendine özgü, doğal bir görünüm sunan profesyonel kalitede bir RAW dönüştürücüdür. Bunun “bir başka RAW çevirici” olduğunu düşünüyorsanız, bir sürpriziniz var. Photo Ninja, dijital görüntülerinizi geliştirmek ve optimize etmek için benzersiz yeteneklere sahip, gerçekten özeldir. Bu güçlü araç hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki öğelere tıklayın ve ciddi fotoğrafçıların neden iş akışlarına dahil ettiğini okuyun.

 

Bazen mercek düzeltme filtresi “Akıllı Ön Ayar” modunda aktive edildiğinde kötü bir kiremit işlenecek neden toplu işlemci aralıklı hatayı düzeltin
renk gürültü azaltma ve defringe ayarlarının Fix kopyala-yapıştır
önlemek için X-Trans kameralar için renk sapmaları profilcisini değiştirin az gün batımı görüntülerinde gözlemlenen bazı patolojik davranışlar
FujiFilm X-T2
için destek ekleyin Sony Alpha 68 (ICLA-68)
için destek ekle Nikon D500
için destek ekle Panasonic TZ101 / ZS100 için destek ekle [V1.3.4b: Tanın Bu kameralar için dahili lensler]
Hasselblad Lunar için destek ekleyin (yeniden markalandırılmış Sony NEX 7)
Üst ve sağ kenarlarda ara sıra yapılan eserleri önlemek için sabit ürün FujiFilm X-Pro2 için düzeltildi

Fotoğraf Ninja (eskiden Gürültü Ninja) Fotoğraf Ninja, olağanüstü ayrıntılar, olağanüstü görüntü kalitesi ve kendine özgü, doğal bir görünüm sunan profesyonel kalitede bir RAW çeviricidir. Bunun “bir başka RAW çevirici” olduğunu düşünüyorsanız, bir sürpriziniz var. Photo Ninja, dijital görüntülerinizi geliştirmek ve optimize etmek için benzersiz yeteneklere sahip, gerçekten özeldir. Bu güçlü araç hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki öğelere tıklayın ve ciddi fotoğrafçıların neden iş akışlarına dahil ettiğini okuyun.

Detay berrak ve etkileyici ve görüntüler benzersiz hoş ve gerçekçi bir görünüme sahip.
Gürültü bastırma özelliği ve ayrıntıların daha iyi korunması için tamamen yeni Noise Ninja 3.0 gürültü azaltma filtresi bulunur.
Türünün en iyisi araçlar hızlı ve kolay bir şekilde altını çizer, gölgelerden ayrıntı çıkarır, arka aydınlatmanın üstesinden gelir ve hatta aşırı kontrastı ortadan kaldırır – hepsi doğal görünümlü sonuçlarla.
Eşi benzeri görülmemiş ayrıntı geliştirme, gizli detayı ortaya çıkarır ve normal halo eserleri olmadan görüntülerinize dram katar.
Şaşırtıcı vurgu kurtarma, aşırı pozlanmış görüntüleri ikna edici şekilde onarır.
Yerleşik renk stilleri, cilt ve diğer önemli tonlar için özenle seçilmiş tedavilerle hızlı ve kolay bir renk elde etmenize yardımcı olur.
RAW için optimize edilmiş ancak JPEG ve TIFF ile etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz.
Basit ve hızlı “git ve git” tarayıcısı, resim koleksiyonunuza doğrudan erişmenizi sağlar.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü, 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

41 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.