Anasayfa » Easy File Organizer 3.3.0 mac
Araçlar- Çeşitli

Easy File Organizer 3.3.0 mac


Hakkında

Easy File Organizer – Bu küçük, esnek, çalışkan araç, organize edilmemiş dosyalarınızın karmaşasını basit bir tıklama ile sona erdirmenize ve dağınık klasörlerinizi ve Masaüstünüzü kontrol altına almanıza yardımcı olacaktır.
Özellikleri

Dosyaları Düzenleme Dosyalarınızı tek bir tıklamayla düzenleyin! Fotoğraflar Düzenleme Ülkeye veya çekildiği tarihe göre fotoğrafları düzenleyin! Otomatik Düzenleme Dosyaları otomatik olarak kolayca düzenleyin! Müzik Düzenleme Dosyaları müzik etiketlerine göre düzenleme İçerik Düzenleme Belgelerinizi içeriğe göre düzenleyin! Alt klasörler Düzenleme Basit bir tıklama ile tüm alt klasörlerdeki dosyaları düzenleyin! Özel Kurallar Dosya gruplarını özel kurallarla kolayca düzenleyin! Esnek Şablonlar Dosyaları, dosya adlarından oluşturulan klasörler halinde düzenleyin. Karanlık Mod , Karanlık ve Açık temaları destekler! Akıllı Filtreler Bir tıklamayla önceden seçilmiş dosya kategorilerini düzenleyin. Canlı Önizleme Dosyalarınızı düzenlemeden önce ve sonra gözden geçirin. Harici Sürücüler Harici USB sürücülerdeki dosyaları kolayca düzenleyin! Etiketler Destek Dosyaları etiketlere göre düzenleyin! Çok Düzeyli Alt Klasörler Tür, uzantı veya tarih ile otomatik olarak çok düzeyli alt klasörler oluşturun! Toplu Düzenleme Binlerce dosyayı daha küçük parçalar halinde düzenleyin Meta Veri Düzenleme Dosyaları EXIF ​​meta verilerine göre düzenleme Geçmişi Düzenleme Geçmişte tüm dosyaları nasıl düzenlediğinizin farkında olun. Her Zaman Geri Döndürülebilir Organize dosyalarınızı istediğiniz zaman önceki durumuna geri alabilirsiniz! Kullanımı Kolay 14 ila 80 yaş arası mutlu kullanıcılar tarafından sevilen!
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

158 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.