Anasayfa » Super LRC Player 7.5.6 Mac
Araçlar- Çeşitli

Super LRC Player 7.5.6 Mac


Hakkında

Mp3 çalarken senkronize görüntüleme yerel lrc dosya içeriği Şeffaf şarkı sözleri penceresini herhangi bir konuma sürükleyebilirsiniz, Tercih bölümünden şarkı sözleri için yazı tipi boyutunu ve yazı tipi rengini ayarlayabilirsiniz. Çalıştırma Talimatları: 1. 'Mp3(ler) ve lrc(ler) ekle' düğmesini tıklayın; 2. Hem mp3 dosyalarını hem de lrc dosyalarını seçin; Dikkat, ilgili lrc dosyası mp3 dosyası ile aynı klasörde olmalı ve mp3 dosyası ile aynı ana dosya adına sahip olmalıdır; 3. MP3 dosyasını oynatmak için Oynat düğmesini tıklayın; 4. Geçerli Şarkı Sözünü masaüstünde göstermek için 'Şarkı Sözleri' düğmesini tıklayın; 5. Masaüstünde bir şarkı sözü satırı göster veya yedek şarkı sözü satırları arasında geçiş yapmak için '1Satır/2Satır' düğmesini tıklayın;
Özellikleri

1. Hem bir mp3 hem de ilgili lrc eklerseniz, mevcut çalma zaman damgasını değiştirmek için 'Sonraki Şarkı Sözü' ve 'Önceki Şarkı Sözü'ne basabilirsiniz. 2. Uzun cümle iki satıra sarılmayacaktır. 3. Tercih arayüzünde, Lyric Desktop Window için yazı tipi boyutunu ayarlayabilirsiniz. 4. Bluetooth kulaklığı çıkarırken çalmayı otomatik olarak durdurun.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.