Anasayfa » eBookBinder 1.10.0 macOS
PDF - Belge

eBookBinder 1.10.0 macOS


Hakkında

eBookBinder, mevcut belgelerinizi kullanarak kendi e-kitaplarınızı oluşturmak için süper kolay bir araçtır. Kitap projenizi derlerken, eBookBinder bir epub dosyası oluşturur. Kendi e-Kitabınız için yalnızca üç önemli adım vardır:

  • Kitap ayrıntılarını girin. Kitabın adı ve yazarı, kitap kapağı için resim ekleyin, yayınevinin web sayfası ve diğer bilgiler girilebilir. Tüm alanları doldurmanıza gerek yok, en azından kitabınız için bir isim girmelisiniz.
  • Kitap projenize bölümler olarak metin dosyaları ekleyin. eBookBinder’a eklediğiniz her bir metin dosyası, tek bir bölüm olarak değerlendirilir. Bölümlerinize bir ad verin ve istediğiniz bölüm dizisine sürükleyip bırakarak sıralayın.
  • E-kitabınızı oluşturun. Sadece “Kitabı Bağla” Düğmesine basın ve eBookBinder e-kitabı sizin için derleyecektir. Bu kadar!
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü 64-bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.