Anasayfa » Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered 1.0.4 macOS
Aksiyon - Macera

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered 1.0.4 macOS


Hakkında

İlk olarak 2005'te piyasaya sürülen Fahrenheit (Kuzey Amerika'daki Indigo Kehaneti olarak da bilinir), etkileşimli anlatıdaki bir devrim oldu, sinema dünyası ve oyun dünyaları arasında sallandı ve aynı zamanda onları eğlence dünyasında kendine özgü türünü oydu. Bu yeni remastered baskı, güncellenmiş grafikler, tam denetleyici desteği ve VE oyunun kesilmemiş / sansürsüz uluslararası sürümüne dayanmaktadır. Zengin, çok katmanlı bir anlatı, yenilikçi sunum ve ünlü Hollywood bestecisi Angelo Badalementi, Fahrenheit: Indigo Prophecy tarafından ürpertici bir müzikal puanı ile Remastered, doğaüstü cinayet gizeminin kesin bir versiyonudur ve çığır açan unvanı hem eski hem de yeni hayranlara tanıtmaktadır.
Özellikleri

  • ingilizce
  • Fransızca
  • Almanca
  • İspanyolca - İspanya
Sistem Gereksinimleri

Mac Platformu: Intel İçeriği: Pre-K'edOS versiyonu: 10.12 (Sierra) İşlemci tipleri ve hızları: Core i3 (2.2 ghz) RAM minimum: 4 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.65 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.