Anasayfa » Feeder 4.4.5 (5937) Mac
İnternet Araçları

Feeder 4.4.5 (5937) Mac


Hakkında

Bir podcast video podcast'iniz varsa veya blogunuzdaki makaleleri RSS yoluyla paylaşıyorsanız, gönderileri Feeder olarak yönetmek için bir araç isteyeceksiniz. Besleyici, beslemeleri oluşturmanıza ve göndermenize, tüm süreci özelleştirmenize ve her türlü içeriği birleştirmenize olanak sağlar. Ayrıca gönderilmeden önce nasıl olacağını görmek için bir önizlemeniz olacaktır. Besleyici ile herhangi bir programlama bilgisine ihtiyacınız yoktur. Uygulama tarafından sunulan alanları doldurmak kadar basit. Son olarak, Feeder iTunes'a podcast ve videocast yayınlayabilir ve mevcut feed'leri içe aktarabilir.

Feeder 3'te Yeni

Besleyici 3, listedeki küçük resimler ve önizlemeler, tamamen küçültme ve otomatik kaydetme taslakları ile tamamen yeni bir görünüme sahip. Besleyici kitaplığı, buluttaki depolama hizmetleriyle güvenli bir şekilde çalışabilir ve beslemeler, tüm yapılandırmaları koruyan bağımsız bir biçimde başkalarıyla paylaşılabilir. Yeni bir uzantı paylaşma, diğer uygulamalara bağlantılar eklemeyi kolaylaştırır. Global arama ve değiştirme bağlantıları, kabinlerin bir sürü için Hızlı Görünüm önizlemesi, gelişmiş HTML düzenleme ve daha fazlası gibi başka birçok yeni özellik ve geliştirmeler de var.
Özellikleri

Hızlı bir şekilde başlayın Besleyici ile başlamak kolaydır. Şablonları kullanarak yeni bir yayın oluşturun, web sitenizi yayınları indirin veya mevcut dosyaları alın. O andan itibaren feed'iniz için içerik oluşturmak, bir e-posta yazmak kadar kolaydır, bu yüzden içgüdüsel olarak ne yapacağınızı bilirsiniz. Podcast'ler için mükemmel Besleyici, Apple podcast'leri ve iTunes U uzantıları ve Flattr mikro ödemeleri için tam destek dahil olmak üzere, podcast'leri oluşturmak ve yayınlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Muhafaza eklemek için medya dosyalarını sürükleyip bırakın, Feeder MP3, M4A, M4V ve QuickTime filmleri dahil olmak üzere tüm popüler podcast dosyalarına otomatik olarak etiket ekleyebilir ve resimler ekleyebilir. kolay düzenleme Feeder ile feed'inizdeki öğeleri düzenlemek, bir e-posta yazmak kadar basittir ve içeriklerini zenginleştirmek için bağlantılar ve resimler eklemek kolaydır. Açıklamaları HTML veya Markdown'a yazın. Besleyici, yazmayı önlemek için önceki girişleri de otomatik olarak tamamlayabilir. Böylece yayınınızdaki her şeyin yayınınızda göründüğünden emin olabilirsiniz, Besleyici metin bağlantılarını doğrulayabilen, test edebilen ve düzeltebilen tam önizleme resimlerine sahiptir. Güçlü yayın Feeder, diskinizi FTP, SFTP, Amazon S3, WebDAV veya klasörler kullanarak yayınlayabilir ve feed'i, kapakları ve görüntüleri tek bir tıklamayla yükleyebilir. Yayınların yayınlanması planlanıyor. Ek olarak, yayınlandığında, Feeder öğeleri blogunuza yayınlayabilir ve her şey çevrimiçi olduğunda Twitter'da yeni içerikleri yayınlayabilir. Sparkle Appcasting Besleyicinin çok yönlülüğü aynı zamanda ışıltı atar. Sparkle, yazılım geliştiriciler tarafından otomatik güncelleme uygulamaları sağlamak için kullanılan ve güncellemeleri sunmak için RSS beslemeleri kullanan popüler bir çerçevedir. Besleyici, Sparkle etiketlerine tam destek dahil olmak üzere bu beslemeler uygulamasını oluşturmak için kullanılabilir, ayrıca otomatik olarak imzalar üretebilir ve ön notları, kullanıcının tam sürümünü gördüğü gibi alabilir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.