Anasayfa » myTracks 4.3.0 Mac
İnternet Araçları

myTracks 4.3.0 Mac


Hakkında

myTracks, GPS izlerinizi düzenlemek için kullanılan İsviçre çakısıdır. Çok çeşitli cihazlardan yüklenebilir ve rahatlıkla kütüphanede düzenlenebilirler. İçe aktarıldıktan sonra, fotoğraf dosyalarını myTracks'e sürükleyip bırakabilir ve GPS parçalarına otomatik olarak atayabilirsiniz. GPS bilgisi, EXIF ​​ve IPTC etiket fotoğraf dosyalarına yazılabilir (coğrafi etiketleme). Fotoğraflar, iPhoto, Aperture, Lightroom, GraphicConverter ve hatta Finder gibi herhangi bir fotoğraf düzenleme yazılımını kullanabilirsiniz. myTracks, JPEG ve RAW dosyalarını kullanabilir. GPS izleri GPX dosyaları, KML veya KMZ olarak dışa aktarılabilir. Dışa aktarılan dosyalar, örneğin Google Earth kullanılabilir. Özel GPS kaydedicilere ek olarak, “myTracks - GPS logger” adlı ücretsiz bir iPhone uygulaması App Store'da bulunmaktadır. GPS izlerini kaydetmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. İCloud'u kullanmak, tüm izlerinizi tüm cihazlarınız arasında (iOS ve MacOS) kolayca senkronize edebilir. Daha fazla ekran görüntüsü, ekran görüntüsü ve desteklenen kayıt cihazlarının tam listesi için destek web sitesine bakın.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

40 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.