Anasayfa » future.dj pro 1.7.0 Mac
Ses Düzenleme

future.dj pro 1.7.0 Mac


Hakkında

future.dj pro (FutureDecks DJ pro idi), profesyonel ve hevesli DJ'lerin ihtiyaçlarını karşılayan en yeni profesyonel DJ özellikleri ile donatılmış amiral gemisi ürünüdür. Future.dj pro, kendi mashuplarını yaratmanın ve evlerinin konforunda harmanlayan yatak odası DJ'lerinden, kulüplerde ve diğer canlı performans koşullarında performans gösteren DJ'ler ve kulüp / canlı DJ'lere kadar her türlü DJ tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Etkileyici sayıda gelişmiş ve esnek özellik sayesinde, kendi yaratıcılığınız dışında, yaratıcı akışınızı sınırlayan hiçbir şey yoktur. Mashup, bu klasik DJ kurulumu (2-deck ve mikser) ile parçaları karıştırır, videoları karıştırır ve şarkı geçişlerini en kolay şekilde yapar. Sezgisel tasarımı ve güçlü özellikleri sayesinde, herhangi bir karıştırma karmaşıklığı seviyesine ulaşabileceksiniz. Ayrıca güçlü Automix işlevini etkinleştirerek, tüm partiye ve Automix'e de oturabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Intel Mac OS X 10.8 veya daha yeni bir sürümünü gerektirir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

200 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.