Anasayfa » Genital Jousting 30.07.2019 Mac
Aksiyon - Macera

Genital Jousting 30.07.2019 Mac


Hakkında

Genital Jousting, aynı anda sekiz oyuncuya kadar sarkık penisler ve kıvrımlı anüsler hakkında çevrimiçi ve yerel çok oyunculu bir parti oyunudur. Oyuncular, testisler ve anüs ile birlikte ayrılmış bir penisi kontrol eder. Çoklu oyun modları, uyarıcı bir hedefler grubu sağlar: nüfuz edin ve olabildiğince hızlı nüfuz edin veya saçma, saçma ve cinsel açıdan müstehcen oyunlarda ve zorluklarda rekabet edin. Yeni Öykü Modu Lise buluşması için bir tarih bulmak isteyen bir penis olarak oynayın. Yol boyunca yardıma ihtiyacı olacak. Titrek, yumuşak. Ama zor olmak istiyor. Çok zor. Herkese şaşırtıcı sertliğini göstermek istiyor. Ve sizin yardımınızla, tam olarak bunu yapacak.
Özellikleri

  • Bu sizi rahatsız eden veya rahatsız edici bir şeyse, lütfen Genital Jousting'i satın almayın veya oynamayın, hatta okumaya devam edin.
  • Sekiz için Çevrimiçi ve Yerel Çok Oyunculu:  Genital Jousting arkadaşlarla daha eğlencelidir ve aynı anda sekiz oyuncuya kadar tatmin edebilir! Birkaç istekli ortak bulun, kanepeye sarılın ve denetleyicileri paylaşın veya dünyanın her yerinden anonim oyuncularla mızmızlanmak için çevrimiçi olun.
  • Geleneksel ve Parti Modları:  Hızla ilerleyen Geleneksel Modda dabble yapın veya Parti Modunda Double Delight, Engel İlişki ve Weiner Round Up gibi zorluklar da dahil olmak üzere zorlu bir yarışta yolunuzu gösterin.
  •  Üyenizi Özelleştirin: Genitaller tüm şekil ve boyutlarda gelir, bu yüzden en sevdiğiniz rengi seçin ve gerçekten geride kalabileceğiniz bir penise özelleştirmek için en çekici kıyafetle süsleyin!
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.8+ İşlemci türü ve hızı: Intel Core Duo + RAM minimum: 4 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

550 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.