Anasayfa » Ghost Buster Pro 2.2.2 MacOS İndir
Bakım - Temizlik

Ghost Buster Pro 2.2.2 MacOS İndir


Hakkında

Ghost Buster Pro, daha önce kaldırmış olduğunuz uygulamalardaki dosyaları bulur ve siler. Uygulama şimşek hızındadır ve kısa sürede belleği boşaltır. Bir bilgisayara birçok uygulama yüklenir, ancak bunlar genellikle bilgisayarınızda yalnızca kısa bir süre kalır. Her uygulama dosya oluşturur, ancak uygulamanın silinmesi onları kaldırmaz. Bu, zaman içinde biriken çok sayıda dosyanın değerli depolama alanı kaplamasına yol açar. Ghost Buster Pro, bilgisayarınızda tam olarak bu tür dosyaları arar ve dilerseniz doğrudan silebilir.
Özellikleri

Ghost Buster Pro aşağıdaki özellikleri sunar: Hızlı Arama Ghost Buster Pro, daha önce silinmiş uygulamalardan gelen veriler için bilgisayarınızı hızla tarar. Tek bir tıklama ile silinmelerini sağlayabilirsiniz. Son derece kolay kullanım Ghost Buster Pro daha kolay olamazdı. Uygulama başlatıldıktan hemen sonra arama başlatılır. Artık dosyaları tek tıkla silebilirsiniz. Otomatik silme yok Ghost Buster Pro sizin izniniz olmadan hiçbir veriyi silmez. Hangi verilerin silineceğini ve hangilerinin saklanmasını istediğinizi kendiniz seçin.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 11.5 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.