Anasayfa » MacMagic 1.1.0
Bakım - Temizlik

MacMagic 1.1.0


Hakkında

MacMagic  , kötü optimize edilmiş uygulamaların önbellekleriyle dolu gigabaytlarca kayıp depolama alanını temizlemeye yardımcı olabilir, Finder'da gizli dosyaları gizleyip gösterebilir, Çöp Kutusunun veya inatçı dosyaların içeriğinin zorla silinmesine yardımcı olabilir ve otomatikleştirmeye yardımcı olmak için çeşitli diğer görevleri gerçekleştirebilir. veya günlük iş akışınızı basitleştirin! Apple, mükemmel ürünler yaratma konusunda harika bir iş çıkarsa da, bazen kritik öneme sahip özellikleri dışarıda bırakır! MacMagic kurtarmaya gelir ve açığı kapatmaya yardımcı olur. Ürünü sürekli geliştiriyoruz. Kullanıcılar için, kullanıcılar tarafından bir uygulama! Mac'te daha iyi otomatikleştirilebileceğini düşündüğünüz gereksiz bir görev varsa yazın.
Özellikleri

  • Toplu ölçeklendirin, döndürün ve görüntüleri 100'den fazla format arasında dönüştürün.
  • Aşırı büyük uygulama önbelleklerini ve günlüklerini hızlı ve kolay bir şekilde tanımlayın ve temizleyin.
  • Masaüstü simgelerini gösterin veya gizleyin, belirli dosya ve klasörleri görüntüleyin veya gözden geçirin ya da tüm gizli dosyaları görme özelliğini genel olarak açın.
  • İster RAM ve CPU zamanından tasarruf etmeye çalışıyor olun, ister sinir bozucu bir hatayla mücadele ediyor olun, Finder'dan kolayca tamamen çıkın ve/veya yeniden başlatın.
  • Sinir bozucu dosyalar bazen yerleşik Çöp Kutusu özelliğini kullanarak silinmekten kaçınabilir. Süper kullanıcı ayrıcalıklarına yükseltin ve bunları ortadan kaldırın.
  • Herhangi bir görüntü dosyasını kolayca PDF biçimine (belgeler için web standardı) dönüştürmek veya mevcut belgelere sayfa ekleyip kaldırmak için PDF'leri Birleştir özelliğimizi kullanın.
  • Ekran Paylaşımı, Sertifika Yardımcı Programı, Dosya Birleştirme ve daha fazlası gibi macOS'in derinliklerinde gömülü olan gizli sistem araçlarına kolayca erişin.
  • Dosya değerindeki tüm klasörleri tekrar tekrar kilitleyin veya kilidini açın.
  • Cron görevlerini çalıştırma, disk önbelleğini temizleme, DNS önbelleğini temizleme, sıkışmış bir yazdırma kuyruğunu silme ve daha fazlası gibi diğer rutin sistem bakımlarını gerçekleştirin.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üzeri • 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

45 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.