Anasayfa » GM CHM Reader Pro 2.3.1 Mac
Araçlar- Çeşitli

GM CHM Reader Pro 2.3.1 Mac


Hakkında

yardımcı olabilir ※ CHM Okuyucu – Tek sayfa aramayı ve tam metin aramayı destekleyin ve arama sonuçlarını vurgulayın. – İleri ve geri tarama geçmişini destekleyin. – Destek sayfası döndürme, yakınlaştırma ve kenar çubuğu küçültme. – Destek sayfası yazdırma. – CHM'den PDF'e destek. ※ Kitaplık – Okuduğunuz tüm dosyalar, bir dahaki sefere hızlı gözden geçirme için kitap rafına kaydedilecektir. – Destek dosyası (lar) sürükle ve bırak ekleme. ※ Okuma Deneyimi – Bir dahaki sefere okumaya devam edebilmek için son okumanın yerini hatırlayabilir. – Fotoğraf uyarlaması, daha iyi düzen. – Komut+ veya komut- tuş kombinasyonlarını kullanarak sayfa yakınlaştırma desteği. – Komut ve yukarı ve aşağı sol ve sağ okların bir kombinasyonunu kullanarak hızlı sayfa çevirme ve geçmiş sayfalarının hızlı görünümü için destek. – Sayfa okuma sürecinde, sayfada hızlı bir şekilde yukarı ve aşağı kaydırmak için J ve K düğmelerini kullanabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.