Ses Düzenleme

IK Multimedia MODO DRUM v1.1.1 macOS


Hakkında

Davul izlerine yepyeni bir hayat verin
MODO DRUM, IK’nın ilk fiziksel modelleme davul sanal aracıdır. Modal sentez ve gelişmiş örneklemenin güçlü bir kombinasyonunu kullanan MODO DRUM, şimdiye kadarki en derinden özelleştirilebilir sanal davul kitlerini size sunar.

Ödüllü MODO BASS yazılımımız gibi, MODO DRUM da daha önce hiç hayal etmediğiniz her ayrıntı üzerinde kontrol seviyesi ile müziğiniz için inanılmaz derecede gerçekçi ve otantik parçalar sunuyor. Hayalinizdeki bateri izlerini, kitinizdeki her baterideki her bir parametreye, boyut ve gerginliğe, malzemeye ve oyun stiline ve daha pek çok şeye erişebilecek şekilde oluşturun.

MODO DRUM‘un yenilikçi mod sentezi teknolojisi, gerçekçi, doğal ve özelleştirilebilir davul izlerinde yeni bir standart için geleneksel davul örnek kitaplıklarının sınırlamalarını paramparça eder.

Özellikleri

Göze çarpan çığır açan gerçek zamanlı modal sentez teknolojisi

10 ikonik davul kiti, müziğin her stilini ve türünü kapsıyor

Anında sesin her unsurunu ayarlama

Tüm davul çalma hareketini kontrol et – kit, oyun stili, çubuklar, oda ve FX

Birçok farklı stilde 1400’den fazla kanal

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7.49 GB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.