Anasayfa » InPixio Photo Eraser 1.1 Mac
Fotoğraf

InPixio Photo Eraser 1.1 Mac


Hakkında

İstenmeyen arka plan görüntüleri ile fotoğraf çekmekten bıktınız mı? Hiç onun arkasındaki ya da o insanlarla yürüyen o işaretlerden kurtulmak istediniz mi? Eh, şimdi Fotoğraf Silgi ile fotoğrafınızı istemediğiniz herhangi bir şeyi silebilirsiniz. Tek yapmanız gereken silmek istediğiniz görüntüye karar vermek, seçmek ve tıklamak! Geride kalan bazı küçük işaretler varsa, düzgün, kesintisiz görünüm için renkleri tekrar karıştırmak için Clone aracını kullanın. Hiç kimse bir şeyi silmediğini bilemez ve ilk etapta yakalamaya çalışan mükemmel görüntüye sahip olursunuz. Bu yüzden çoğu zaman, kesin ailenin resmini çekmeye çalışırken çok fazla zaman harcıyoruz. Ya da arkadaşlarımızı göstermek için gezimizin en muhteşem fotoğraflarını çekiyoruz. Fotoğraflarımızdan tam olarak ne istediğimizi elde etmek neredeyse imkansız gibi görünüyor ve biz de aldıklarımıza yerleşmek zorunda kaldık. Fotoğraf Silgisi ile Fotoğraflarımızı bozan ve insanların bekleyip bekledikleri arka plan görüntüleri hakkında daha fazla endişelenmenize gerek yok, böylece sadece ailemizi bir grup yabancıya çekemeyiz. Artık insanlar, işaretler, kablolar, gölgeler ve sayılar veya tarihler gibi şeyleri kolayca silebilirsiniz.
Özellikleri

  • İnsanları, logoları, işaretleri, sayıları, sokak ışıklarını, gölgeleri vb. Ortadan kaldırır.
  • Herhangi bir arka planı kaldırın.
  • Görüntülerin kaldırılmasıyla ilgili herhangi bir renk değişikliği düzeltmek için aracı klonlayın ve ayrıca herhangi bir lekeye dokunmak için de kullanılabilir
  • Logoları, metinleri ve filigranları kaldırma
  • Basit ve kullanımı kolaydır.
  • Herhangi bir kusur kaldırmak için klon aracı içerir
  • Sadece tek bir tıklama ile nesneleri kaldırın.
  • Entegre dersler ve örnek görüntüler hemen başlayacak.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

57 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.