Anasayfa » InPixio Photo Clip 1.0.32 Mac
Fotoğraf

InPixio Photo Clip 1.0.32 Mac


Hakkında

Fotoğraflarınızdan daha fazlasını alın.  Herkesin arka planda bir yabancıyla, bir araba ile sürerken ya da yapım aşamasında arkada duran bir fotoğrafı vardır. Bu istenmeyen görüntüleri resminizden tamamen çıkarabilmek, tüm geçmişinizi silmek, hatta başka bir yerde olduğunuzu göstermek için arka planınızı değiştirmek mümkün olmaz mıydı? Eh şimdi Foto Klip ile hızlı ve kolay bir şekilde hepsini yapabilirsiniz. Sihirli gibi istenmeyen nesneleri çıkarın!  İstenmeyen nesneleri tamamen resminizden kaldırın. Yakalamak istediğiniz şeylerden sizi rahatsız eden işaretler, teller, insanlar veya herhangi bir görüntü. Tek renkli bir arka plana karşı görüntüler, otomatik renk algılama fonksiyonu sayesinde tek bir tıklama ile kolayca çıkarılabilir. Resimlerinizi bozan şeyleri silme Tatiliniz süresince bir turist etkin noktasında bu mükemmel resmi beklemekle ilgili endişelenmenize gerek yok. Fotoğrafınızı hızlıca çektiğinizde, Fotoğraf Makinesini kullanarak eve döndüğünüzde, diğer tüm dikkat dağıtıcı şeyleri çıkarınız. Zaman ve konsantrasyon alan görüntüleri dikkatlice kesmeye çalışmaktan kaçının. Diğer görüntü işleme programları kesin olmanızı gerektirir ve resminizi bir şekilde değiştirdiğiniz oldukça fark edilebilir. Fotoğraf Klip'in teknik özellikleri, doldurulması gereken bir resmin bölümlerini otomatik olarak tanımlar ve yeni fotoğrafınızın doğal ve kesintisiz görünmesini sağlar.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10+
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

92 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.