Anasayfa » iPulse 3.0.5 Mac
Araçlar- Çeşitli

iPulse 3.0.5 Mac


Hakkında

iPulse 3.0.5 Binlerce müşteri, 2002'de piyasaya sürüldüğünden bu yana Mac'in performansını izlemek için iPulse kullanıyor. Şimdi, sistem durumunu gösteren ilk uygulama Mojave için optimize edildi! iPulse, ihtiyaçlarınıza en uygun kurulumu hızlıca seçmenize olanak tanıyan on yerleşik ön ayar ile birlikte gelir. Ayrıca Iconfactory'den yeni görünümler ekleyebilirsiniz.
Kısa ve çekici kullanıcı arayüzünü kullanan iPulse, macOS'un iç işleyişini masaüstünüzde, menü çubuğunda veya Dock'ta grafiksel olarak görüntüler. Sunum tamamen yapılandırılabilir, böylece tam olarak ihtiyacınız olanı ayarlayabilir ve tam istediğiniz gibi görüntüleyebilirsiniz. Uygulama “köksüz” Sistem Bütünlüğü Koruması ile tamamen uyumludur: sistem kaynaklarını verimli ve güvenli bir şekilde kullanmak için tasarlanmıştır.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.