Anasayfa » TechTool Pro 11.0.6 Build 5444 Mac
Araçlar- Çeşitli

TechTool Pro 11.0.6 Build 5444 Mac


Hakkında

TechTool Pro, Mac'inizin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için en önde gelen yardımcı programlardan biri olmuştur. Versiyon 11'in piyasaya sürülmesiyle, her zamankinden daha yetkin hale geldi. Techtool Pro 11, mevcut tüm Macintosh modelleriyle ve sistem sürümleriyle uyumludur.
Halindeyken sonuçları
Techtool Pro, iCloud Drive'ı destekler. Yeni Techtool Remote iOS uygulamasını indirin (App Store'da ücretsiz) ve açın. Techtool Pro daha sonra aynı iCloud hesabına giriş yapmış herhangi bir iOS cihazına test sonuçları gönderir. Dolayısıyla, sonuçlarını bilmek istediğiniz, ancak yola çıkmanız gereken uzun bir teste (veya testlere) sahipseniz, internet bağlantınız olan her yerde sonuçlarınızdan haberdar olabilirsiniz.
Mac Sürücü Test ve Onarımı
Mac'in sabit sürücüsünün bir Katı Hal Sürücüsü olsa bile, Mac'inizdeki diğer bileşenlerden daha fazla sorun yaşama olasılığı daha yüksektir. Veriler çok sık değiştiğinden, bazen karışabilir. Bu nedenle, problemleri için sürücüleri test edebilmek ve daha sonra tamir edebilmek önemlidir. Ne yazık ki, sürücüde fiziksel olarak bir sorun varsa, yedeklenmesi ve değiştirilmesi gerekir, ancak bu tür bir hasar algılanır algılanmaz, az sayıda dosya - aziz hafızalar ve önemli kişisel belgeler gibi - kaybedilir. Bununla birlikte, çoğu sürücü sorunu verilerin yanlış yerde olmasından kaynaklanır ve TechTool Pro'nun Hacim Yeniden Oluşturma aracı kullanılarak onarılabilir. Yerel Mac sürücü formatlarına, Mac OS Extended ve APFS'ye ek olarak, Techtool Pro, MS-DOS (FAT32) ve ExFAT formatlı birimlerin test edilmesini ve onarımını destekler.
Acil Durum Başlangıç ​​Diski
Başlangıç ​​diskinizin çalışması durursa ve başka bir başlangıç ​​diskine ihtiyacınız varsa, TechTool Pro'nun eDrive'ı yardımcı olmak için adım adım ilerler. EDrive, ana sabit sürücünüzü test etmek, yeniden oluşturmak veya birleştirmek için kullanacağınız şeydir, ancak ana başlangıç ​​diskiniz kaybolursa gerçekten yararlıdır. Kurulum DVD'nizle uğraşmak yerine veya Recovery HD'nin sınırlı işlevselliğine güvenmek yerine, eDrive size TechTool Pro'ya birkaç kullanışlı Apple yardımcı programı ile birlikte hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. İsterseniz başka programlar bile ekleyebilirsiniz. EDrive'ınızın boyutunu 128 GB'a kadar özelleştirin.
Önemli Verileri Koruyun
Veri kaybını önlemenin en iyi yolu hazırlanmalıdır. Bir yedeklemeye ek olarak, TechTool Pro, çöp kutunuza göz kulak olan ve silmek istemediğiniz dosyayı geri almanıza izin veren TechTool Koruması içerir. Verilerinizin yaşadığı yerin haritası olan dizin yapılarınızı da yedekleyebilirsiniz, böylece bozuk bir sürücüden veri kurtarmanız gerekirse, TechTool Pro'nun Veri Kurtarma aracı tam olarak nereye bakılacağını bilir. Daha da iyisi, ek bir yedekleme oluşturmak için TechTool Pro'nun Volume Cloning aracını kullanın.
Yanında Al
TechTool Protogo'nun taşınabilirliği, TechTool Pro'nun her kopyasına dahildir. TechTool Protogo, TechTool Pro'yu ve tüm en güçlü araçlarını ve kurmak isteyebileceğiniz kendi yardımcı programlarınızı içeren bir önyüklenebilir tanı aygıtı oluşturmanıza olanak sağlar. Daha sonra, gerektiğinde Macintosh bilgisayarları önyüklemek, kontrol etmek, bakımını yapmak ve onarmak için bu cihazı kullanabilirsiniz. Basitçe Protogo'yu başlatın, Mod menüsünden Protogo'yu seçin ve bir tanılama diski oluşturmak için kullanın.
Komple Donanım Testi
TechTool Pro, endüstrideki en kapsamlı donanım testini içerir. Bazı makinelerde TechTool Pro'nun kontrol edeceği 100'den fazla elektrik ve sıcaklık sensörü bulunmaktadır. Bu sensörlerden herhangi biri kabul edilebilir çalışma aralığının dışındaki değerleri bildirirse, yeni Sensörler testi size bildirir. TechTool Pro, Mac'inizin soğutma sistemini de test eder ve dizüstü bilgisayar pillerini de test edebilir, böylece büyük sorunlar olmadan önce küçük sorunları yakalayabilirsiniz. Ayrıca, Ağ ve Bluetooth testlerini kullanarak ağ bağlantı noktalarını, WiFi ve daha fazlasını test edin.
Gelişmiş Bellek Testi
TechTool Pro'nun bellek testi paketi, genel donanım araçları arasında en kapsamlı olanıdır. TechTool Pro, özel Bellek Test Cihazımız olan ATOMIC tarafından kullanılan avantajlardan yararlanır ve bunları belleğinizi test etmeye entegre eder. Şimdi, bellek test edilmeden önce 'temizlendi', macOS'tan geri yüklendi ve test edilebilecek RAM miktarını maksimuma çıkardı.
Mac, iPhone veya iPad pilinizi test edin
Techtool Pro, Mac'inizin pilini bir süredir test edebildi. Ancak, son raporlar, pil durumunun iPhone ve iPad'inizin performansını etkileyebileceğini göstermiştir. İOS cihazınız Mac'inize bağlıysa, Techtool Pro artık cihazınızın bataryasını test edebilir ve size diğer önemli batarya verilerini de verebilir. İPhone'unuzun veya iPad'inizin tüm potansiyelinde çalışıp çalışmadığını öğrenin.
Mac'inizi kontrol altına alın
Mac'inizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için bir dizi bakım rutini kullanın. Mac'inizin günlük, haftalık veya aylık bakım rutinlerini manuel olarak çalıştırın ve ayrıca anahtar sistem önbelleklerini yeniden oluşturun.
Özellikleri

  • Intel tabanlı Mac'ler
  • OS X 10.10'dan macOS 10.14'e kadar 'Mojave'
  • 2 GB RAM veya daha yüksek
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

188 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.