Anasayfa » iTubeDownloader 6.5.3 Mac OS
İnternet Araçları

iTubeDownloader 6.5.3 Mac OS


Hakkında

iTubeDownloader 6, YouTube videolarını, yapıştırıcı deşarjı, deşarj kanalları ve oynatma listeleri, performans iyileştirilmiş gezinme ve daha fazlası gibi kullanıcı dostu özelliklerle daha da keyifli hale getiriyor. Arama. Saat. Indirin Baştan beri biz iTubeDownloader basit, ama inanılmaz güçlü istedim. Bu nedenle, amacımız iTubeDownloader'a daha fazla özellik eklemek oldu, ancak kullanımı kolay - ve iTubeDownloader 6 ile yaptığımız şey buydu. İndirme Kuyruğu ITubeDownloader 6'nın şimdi bir indirme kuyruğu var. İndirme kuyruğu, birkaç video ekleyebilmenizi ve programın sırayla yürütülmesini sağlamanızı sağlayacaktır. Ayrıca, programın aynı anda indirilmesini sağlayan programa sahip olursunuz, bu da daha fazla güç verir! Yeni tarayıcı özellikleri İTubeDownloader 6 ile YouTube'da gezinmeyi kolaylaştırmak için yeni özellikler eklendi. ITubeDownloader'ın çok dokunuşlu hareketleri vardır, böylece web sitesine göz atmak için gezinebilir, verimliliği ve geliştirilmiş enerji verimliliği sayesinde dizüstü bilgisayarınızın pilinin şarjı daha uzun sürer. İndirme 1, 2, 3 kadar kolay. ITubeDownloader, bir YouTube videosunu, bir kanalı veya tüm çalma listesini Mac'inize hızlı bir şekilde indirmeyi kolaylaştırır. Güçlü indirme ITubeDownloader güçlü indirme yetenekleri ile geliyor. ITubeDownloader küçük şeylerle ilgilenir, böylece odaklanmanız gereken tek şey, indirmek istediğiniz video kanalını veya oynatma listesini seçmektir. En hızlı ve en verimli navigasyon ITubeDownloader 6 daha hızlı ve daha verimli bir navigasyon sunuyor. Çoklu dokunma hareketleri gibi özelliklerle sayfanızda akıcı bir şekilde gezinebilirsiniz ve yeni JavaScript motoru olan iTubeDownloader 6 daha da hızlıdır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

40 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.