Anasayfa » Postbox 7.0.3 Mac OS X
İnternet Araçları

Postbox 7.0.3 Mac OS X


Hakkında

Postbox, tek bir merkezi arayüzde birden fazla e-posta hesabını kolayca kontrol edebilmeniz için özel olarak tasarlanmış bir e-posta istemcisidir. Posta kutusuyla, verimliliğinizi kesinlikle artıracak ve hayatınızı kolaylaştıracak merkezi arama, düzenleme ve organizasyon araçlarıyla e-posta hesaplarınızın tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu merkezi kullanımı etkinleştirmek için PortBox, e-postanızı arka planda sürekli olarak tarar ve metinlerinizin, kişilerinizin, adreslerinizin, bağlantılarınızın, resimlerinizin, eklerinin ve belgelerinizin kolayca aranabilecek geniş bir veritabanını oluşturur. Güçlü bir arama motoruyla, hiçbir şeyi veya bir yer değişikliğini asla kaçırmayacaksınız. Tarama seçeneğini de kullanabilirsiniz. Postbox arayüzü çok iyi organize edilmiş, profesyonel kullanıcıların e-posta deneyiminizi tamamen özelleştirmelerine olanak tanıyor, bu da onların üretkenliklerini artırmasına yardımcı olabilir ve bazen yüzlerce ve binlerce e-postayı bulmanız için harcanan zamanı azaltabilirsiniz. Kullanıcılar, e-postaları kolayca bulabilir, gelen iletileri okuyabilir veya okuyabilir, "Görüşme Görünümü" ndeki e-posta listeleriyle yazışma monitörü, Gmail hesaplarını entegre edebilir ve daha fazlasını yapabilir. Güvenliğiniz açısından, mesajların tüm kataloglanması ve sınıflandırılması yerel PC'nizde gerçekleştirilir, böylece sadece gelen ve arşivlenen tüm mesajlara erişebilmenizi sağlar.
Özellikleri

  • Mail kontrolü
  • Birden fazla mail ekleyebilme
  • Mail imza ayarlayabilme
  • Yanıtlama, toplu yanıt ve iletme seçenekleri
  • Profesyonel mail deneyimi
  • Basitleştirilmiş arayüz
  • Güvenli mail saklama
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

117 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.