Anasayfa » iZotope Mobius Filter v1.00a macOS
Ses Düzenleme

iZotope Mobius Filter v1.00a macOS


Hakkında

iZotope Mobius Filter 1.00a Mobius Filter'in kademesiz artan veya azalan filtre taramaları ile müziğinize hareket ve duygu katın. Aşırı yüksekliklere itmek veya ince hareket ipuçlarını eklemek için pistiniz için tatlı yeri hızlı ve akıcı bir şekilde bulun.
Her tür için taze filtre efektleri oluşturun - büyük filtre kabukları, flanş efektlerine psychedelic alternatifler veya maceracı ses manzaraları için taze ilham. Shepard tonunun işitsel yanılsamasına dayanan Mobius Filter, tam frekans bant genişliğini korurken sürekli artan veya düşen etkiler oluşturur. Parçalarınız için anında taze enerji oluşturmak için herhangi bir kaynak sese ekleyin. Sadece gevşek uçları bağlıyorum. AAX için .bundle'ı eklenti kaynak klasörlerinden birinden kopyalayın ve AAX'in yanındaki AAX eklenti dizinine yerleştirin
İndirme Linkleri

Turbobit

74 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.