Anasayfa » Jaksta Screen Recorder 3.0.2.310 Mac
Araçlar- Çeşitli

Jaksta Screen Recorder 3.0.2.310 Mac


Hakkında

Mac için En Akıllı Ekran Kaydedici! Web sitelerinden doğrudan Mac'inize video kaydetmenizi sağlayan ekran kaydedici. Sıradan bir ekran kaydediciden daha fazlası olan Jaksta Ekran Kaydedici, binlerce web sitesinden doğrudan Mac'inize video kaydetmeyi inanılmaz derecede kolaylaştırır.
Özellikleri

Bu özelliklerle her şeyi kaydedin
  • HERHANGİ BİR videoyu kaydeder
  • Hulu, Neflix vb. Kayıtlar
  • Tam ekran demoları kaydeder
  • Tam otomatik ekran ve video kaydı
  • iTunes Dostu
EN İYİ MAC EKRAN KAYDEDİCİ Benzersiz teknolojimizi kullanarak tek yapmanız gereken videonun oynatılacağı pencereyi seçmek. videonun oynatılması bittiğinde kaydı açar ve hatta durdurur. AKILLI MOD Video başlatma, durdurma ve oynatma alanının otomatik olarak algılanması. TIKLAYIN N SNAP MODU Seçtiğiniz pencerede oynatılan video alanının otomatik algılanması. BÖLGE MODU Ekranın tam olarak hangi bölümünün kaydedileceğine siz karar verirsiniz. PENCERE MODU Seçilen tüm pencereyi kaydedin. TAM EKRAN MODU Tüm ekranı kaydedin.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 11.0 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.